Skocz do zawartości

[Trasa] Rowerowy Szlak Orlich Gniazd GPX


meitner99

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sprawdzonego śladu GPX rowerowego wariantu Szlaku Orlich Gniazd. Znalazłem niby na tej stronie: https://www.compass.krakow.pl/pl/n/32 ale nie widzę tam nigdzie daty publikacji. Przejechałem już kiedyś tą trasę tylko z mapą ale wtedy było trochę kluczenia, szukania i marnowania czasu. Dysponuję teraz nawigację gdzie mogę wgrać ślad i chciałbym sobie tak ułatwić tą "wyprawę" ;) Na blogu z linku piszą o jakiś zmianach w trasie ale też nie wiem z kiedy te zmiany są i czy nie są już uwzględnione na paru śladach, które są dostępne w internecie.

Ewentualnie jak ktoś posiada jakąś stronkę, na którą mogę wczytać ślad ze strony, którą linkuję żeby chociaż podglądnąć profil wysokości i dystans tego śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, meitner99 napisał:

(...) ale nie ma żadnych danych typu długość różnica przewyższeń itd.

rzuć okiem na Komoot -> Route Planner
komoot

Rejestracja jest bezpłatna, ja ww. stronkę używam właśnie do podglądu tras (takiego bardziej szczegółowego). Płacić chyba trzeba za nawigację mobilną (offline maps).
Bo na szybko, to idealny jest np: brouter.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Robman napisał:

rzuć okiem na Komoot -> Route Planner
komoot

Rejestracja jest bezpłatna, ja ww. stronkę używam właśnie do podglądu tras (takiego bardziej szczegółowego). Płacić chyba trzeba za nawigację mobilną (offline maps).
Bo na szybko, to idealny jest np: brouter.de

Tego Komoota nie znałem, spoko strona są wszystkie dane jakie chciałem :)

Broutera znam ale nie mogłem do niego wgrać tego pliku bo miał za duży rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, meitner99 napisał:

Dzięki za link, mam tam podgląd przebiegu trasy ale nie ma żadnych danych typu długość różnica przewyższeń itd.

Po wgraniu trasy trzeba kliknąć na dole mapy w logo wykresu wysokości, wtedy przelicza dystans trasy i pokazuje przewyższenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...