Skocz do zawartości

[do 1500PLN] cross/trek, koła 28, rama 17" damska, sztywny widelec, min.24 biegi


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam roweru crossowego/trekingowe? 

*spokojne wycieczki ok. 50-100km/dziennie
*większość to asfalt i pagórki (przewyższenia max. 1000 na całym odcinku trasy, oby;)), czasem, szuter, leśne lub bite drogi bardziej w formie objazdu niż trasy jako takiej; więcj raczej szybka jazda niż offroad
*raczej sztywny widelec (najwyżej mostek z elastimerem założę, z tego co się naczytałam, to taki amor ze skokiem 30-50 to "uginacz" tylko dociąża rower, wiele nie wnosi - mówi oczywiście o tym przedziale cenowym)
*sztywna sztyca (do wymiany na pantograf).
*wygoda (rower "prokręgosłupowy!", wiem, że ważne też same ustawienia, więc szosy etc. odpadają)
*rama najpewniej 17" (mam 164cm), najchętniej damska
*opony 28
* min. 24 biegi
*hamulce raczej v-brakei
*będą mocowane proste sakwy (tak do 10kg raczej) więc opcja dokręcenia bagażnika lub bagażnik w pakiecie
*oświetlenie najchętniej LED

Budżet ok. 1500pln - rower będzie stał niestety w piwnicy, liche do przechowywania więc stąd też nie chce pakować się w duże koszty samego roweru...a jakby się taniej udało to chętnie wymienię sztyce i mostek:) 

Z góry dziękuję za wskazówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwane cudo nie występuje w przyrodzie :) ...

Gdyby nie sytuacja,że praktycznie rowery budżetowe - najbardziej poszukiwane - się na pniu sprzedają, istniałaby szansa dogadania z producentem lazaro  czy spartacusa żeby ci załozyli do wersji z kasetą sztywny wielec .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, a mi się wydawało, że mam małe oczekiwania a konkretne:D

A gdyby odpuścić sztywny widelec, coś godnego uwagi? Wiem, że za późno/za wcześnie się zabrałam.

Mam domu dwa złomki, doraźnie służą, ale przy 100km od domu, w pagórkowatym, mieszanym terenie już trochę strach (o komforcie nie wspominając;))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej.mam podobne wymagania ale troszkę wyższy budżet ok 2000 zł. planuje zakup trek fx 1 lub 3. Przy tym wzroście który rozmiaMam okazje kupić też trek fx 7.3 rozmiar 51' co to oznacza i czy będzie dobry rozmiar? Jak odczytać tą rozmiarowke ze zdjęcia?

Screenshot_20200617-145210_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...