Skocz do zawartości

[Rower trail full] do 10 tysi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) z góry zaznaczam, że czytałem już sporo podobnych postów i albo ktoś wybierał już w wybranych przez siebie modelach rowerów lub post jest sprzed 3 lat dlatego proszę o wyrozumiałość. Szukam fulla dla siebie, mam rower na sztywnej ramię ale chce się przesiąść na coś innego. Sporo jeżdżę po lasach i mało wymagającym terenie ale planuje zacząć jeździć w góry i tam sprawdzić swoich sił na szlakach rowerowych. Chce rozwijać swoją pasję i zacząć próbować nowych rzeczy i do tego chce kupić lepsze dwa koła. Nie ukrywam, że przyjdą dni kiedy będę chciał pojeździć po prostym i mało wymagającym terenie, asfaltem z 20 km może mniej może więcej. Chciałbym, żeby rower był wszechstronny. Nie mam wybranej przez siebie marki roweru, zależy mi na tym żeby rower w danej cenie miał jak najlepszy stosunek jakości do ceny, sam jeżdżę na XC 500 z Decathlonu i jestem bardzo zadowolony.  Oczywście, jeżeli cena będzie niższa nie będę miał nic przeciwko.  Mam 188 cm wzrostu i chciałbym rower na kołach 29. Dzięki za pomoc i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...