Skocz do zawartości

[1500-1800 zł] trekking damski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Małżonka zamierza kupić rower, który posłuży jej do dojazdów do pracy. Droga to głównie asfalt i krótkie fragmenty utwardzonego, lekko wyboistego gruntu. W weekendy chciałaby go wykorzystać do niedalekich wypadów za miasto (również po polnych dróżkach).

Jej wzrost to 168 cm.

Zależy jej głównie na tym, aby rower był wygodny. W związku z powyższym pomyśleliśmy o rowerze trekingowym.

Zaplanowany budżet na rower to 1500-1800 zł.

Naszą uwagę zwrócił rower Kross Trans 3.0: https://kross.eu/pl/rowery/turystyczne/trekking/trans-3-0-czarny-fioletowy-srebrny-matowy

Czy to dobry rower w tej kwocie? Czy moglibyście polecić coś innego w tym przedziale?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze i bez trudu znajdziesz o nich informacje w wątkach "jaki trekking w kwocie do XXXX zł "  :) już na tym forum funkcjonujących.

Damskie mają zazwyczaj swoje wierne odpowiedniki w męskich, więc płeć nie rzutuje...

 

Rama 17" (względnie 18" -  o ile rozmiar będzie "parzysty" )

Wygoda to pojęcie bardzo względne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź Pablo.

Przejrzałem podobne tematy, ale niestety niewiele się dowiedziałem. Zauważyłem, że najczęściej wymieniany przez pytających rower to Kross Trans (co chyba wynika z popularności tej marki i dostępności), ale widziałem, że kilku doświadczonych użytkowników forum (również Ty) zaproponowało marki Lazaro i Vellberg, a konkretnie serie Senatore i Discovery. Przyznaję, że nie znałem obydwu marek, a Kross oczywiście był mi znany... i jednocześnie słyszałem o nim mieszane opinie. Dlatego (po cichu) zastanawiam się np. nad Senatorem V3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...