Skocz do zawartości

[rower] MTB XC do 20 000 zł


mfi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
12 godzin temu, wkg napisał:

Prosiłbym też, byś oględniej wyrażał swoje stanowisko

Oględniej się nie da.

Jeżeli taka forma reprymendy nie odpowiada to następna będzie regulaminowa.

12 godzin temu, wkg napisał:

Co więcej, myślę, że są zachowania na które nie powinniśmy pozwolić.

Dotyczy to wszystkich. Również do Twoich wypowiedzi można mieć duże zastrzeżenia.

Nie oczekuj, że będę takowe cytował.

Posty które nie są związane z tematem będą usuwane, niepokorni karani.

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2020 o 11:52, mfi napisał:

Faktycznie jest to merytoryczna wypowiedź dzięki której jestem bogatszy o wiedzę.

Zresztą to standard na formach tematycznych gdzie wypowiadają się ludzie "z branży" którzy uważają że wszyscy inni też powinni posiadać minimum tyle samo wiedzy. 

Do tego co pisałeś później scott będzie super. Kolega miał na testach kilka dni temu. Nie ma słabych stron. No dobra. Elektryczny sram jest gorszy do Did. Ale można się przyzwyczaić.

Do rekreacji i śmigania po górach warto spojrzeć też na ofertę NSa. Mieliśmy na testach potworka 120 skoku i to piekielnie szybki rower. XC z genami trail.

Od skoda biedniej wyposażony. Ale lepiej wygląda.

Edytowane przez Mateusz30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może założyciel tematu wspomniałby na czym do tej pory jeździł. Czy w ogóle na czymś jeździł. Czy szuka czegoś zupełnie innego, zblizonego, takiego samego/ bardzo podobnego. 

 

Jakieś oczekiwania? 

 

Wygląda to tak jakby autor chciał żeby mu  wybrać fajny rower a on sobie taki kupi. 

 

Edytowane przez PoCoMiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio oglądałem Orbea Oiz 29. Robią ją w wersji XC ze skokiem 100mm lub TR - wtedy ma chyba 120mm. Jeśli będziesz wiedział, czy bardzej chcesz ścigacza czy ścieżkowca, to wtedy możesz wybierać. OIZ 29 M10 daliśmy na wagę i pokazało bodajże 10,1 kg co uważam za świetny wynik. 

Ja mam fulla 125mm i przy wyborze kolejnego roweru, szedłbym do niższego skoku. Jeśli piszesz, że będziesz jeździł po mieście, parkach i czasami na single, to według mnie 100mm wystarczy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma praktyczne porównanie tych 2 rowerów : 

https://www.giant-bicycles.com/pl/anthem-advanced-pro-29-1

https://www.scott.pl/produkt/1044/6435/Rower-Spark-RC-900-Pro/

Nie chodzi mi o osprzęt ale o wrażenia z jazdy, pracę zawieszenia, jakość ... nie mam prawie doświadczenia z fullami - wiem, że niechętnie bawiłbym się manetką od ustawień zawieszenia. Przód to chyba w tej klasie roweru wolałbym Foxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Gianta Trance z roku 2012. Ma zawieszenie Maestro. Dla mnie działa super, dobrzre wybiera nierówności, nie jest wrażliwy na pedałowanie, działa niezależnie od hamowania. 

Ten Anthem to sprzęt o kilka klas wyższy więc myślę, że będzie działał jeszcze lepiej. Zresztą gdzieś widziałem test i bym bardzo chwalony. 

Niestety porównania ze Scottem nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...