Skocz do zawartości

[Uchwyt na telefon] Jaki wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja używam GUB G-85, od dwóch sezonów. Telefon trzyma się bardzo pewnie, trwałość też bez zarzutu. Uchwyt wygląda jak nowy. Testowany m.i. na wyprawie wzdłuż wybrzeża Bałtyku, oraz na dwóch ultra maratonach. Polecam.
P.S. W deszczową pogodę telefon zawijam w folię spożywczą :D

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

cześć jakiej sakwy uzywasz na przednie koło ile litrów i jaki do tego bagażnik? ja  zastanawiam sie aby do mojego krosa r3 zamontowac bagaznik na przód i sakwy 2x po 20l z uwagi na moja wage 100kg nie chce obciążac dodatkowo tyłu :)ewentualnie 2x15 ale to sie okrze czy braknie miejsca z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zwracam się z prośbą do użytkowników o pomoc w wyborze uchwytu do roweru trekkingowego. Będzie użytkowany w suchych warunkach. Modele brane pod uwagę:

- Sesal,  najdroższy: https://allegro.pl/oferta/anty-wstrzasowy-uchwyt-na-rower-motor-kierownice-13318026276

- GUB 85, opisany wyżej, też brany pod uwagę,

- LYNXER 26939, https://allegro.pl/oferta/uchwyt-rowerowy-na-telefon-na-kierownice-lynxer-13980550057

Na portalu aukcyjnym wszystkie ww. mają dobre opinie. Czy ktoś tutaj mógłby się wypowiedzieć? Z góry dziękuję 👍

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam uchwyt GUB na telefon sprawdzało się to dobrze całość aluminiowa montowałem zamiast kapsla. Centralnie na mostku sprawdzał się bardzo dobrze. Tylko jazda z telefonem jest taka sobie i nawigowanie. Szybko rozładowując się bateria w telefonie.Do tego pasuje również posiadać powerbank. Mi to rozwiązanie ogólnie do końca nie podeszło jak kto co lubi. Ja wolę dedykowane urządzenie z GPS używam od dawna sobie bardzo chwale. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym najtańszym z allegro przejeździłem cały rok, w dwóch rowerach, w różnych warunkach, wliczając w to mocne trzepanie w górach. Nigdy nie wypadł mi telefon i odpukać jestem zadowolony. Jedyny minus to taki, że za każdym razem jak chcesz wyjąć telefon (np. fotka) to musisz go "odkręcić śrubką z boku" i później porządnie zrobić to samo. Rezultat jest taki, że przestałem tracić czas na zbędne zdjęcia :)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...