Skocz do zawartości

Jak usunąć swoje konto ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego przetrzymujecie tutaj ludzi i nie można usunąć konta??? W ogóle jakim prawem?  Widzę, że od lat nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Czyżby chodziło o kasę z reklam i liczbę zarejestrowanych użytkowników...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Serio? Rejestrujesz konto akceptując regulamin, którego nawet nie przeczytałaś. 2 Twoje tematy zostały usunięte, bo nie spełniały wymogów. Zresztą na forum są dziesiątki tysięcy tematów, nietrudno zauważyć, że każdy z nich zaczyna się od krótkiego opisu w nawiasie kwadratowym, można się domyślać, że ma to jakiś cel.

Ale może chociaż teraz zajrzyj do regulaminu, bo kwestia usunięcia konta jest opisana również tam.

 

Na przyszłość nawet jeśli nie czytasz regulaminu, który akceptujesz to polecam chociaż rzucić na niego okiem przed publicznym wylewaniem żalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Piszesz, że od lat nic się nie zmieniło, a zarejestrowałaś się na forum 5 godzin temu. Skąd takie wnioski?

Ponadto założyłaś 3 tematy, w dodatki każdy źle - błędna nazwa tematu/brak klamrowego nazewnictwa.

Przemyśl co chcesz osiągnąć i wróć z nowymi tematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sobie przeczytałam posty starych użytkowników, którzy prosili o usunięcie kont. A jedno dalej istnieje od 15 lat! Zwyczajnie poprosiłam o usunięcie konta, ale chyba nie muszę się tłumaczyć dlaczego o to proszę. 

W regulaminie nie widzę info o usunięciu konta, być może czegoś nie doczytałam, ale nie ułatwiasz swoim postępowaniem tego...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

My nie ZUS :). Nikt nie robi z tego powodu problemu. W ciągu 3 godzin dostałem od Ciebie 3 maile w tej sprawie. Jak usunąć konto - jest opisane bardzo wyraźnie.

Wystarczy wysłać email na skrzynkę admin@forumrowerowe.org z adresu przypisanego do konta, lub z formularza kontaktowego (odnośnik w stopce), o treści 'proszę o usunięcie konta'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 23.05.2020 o 19:58, safian napisał:

Serio? Rejestrujesz konto akceptując regulamin, którego nawet nie przeczytałaś. 2 Twoje tematy zostały usunięte, bo nie spełniały wymogów. Zresztą na forum są dziesiątki tysięcy tematów, nietrudno zauważyć, że każdy z nich zaczyna się od krótkiego opisu w nawiasie kwadratowym, można się domyślać, że ma to jakiś cel.

Ale może chociaż teraz zajrzyj do regulaminu, bo kwestia usunięcia konta jest opisana również tam.

 

Na przyszłość nawet jeśli nie czytasz regulaminu, który akceptujesz to polecam chociaż rzucić na niego okiem przed publicznym wylewaniem żalu.

Gwoli ścisłości to chyba "prawie nikt" nie czyta żadnych regulaminów. Tych jest zwyczajnie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No ok, a Ty przeczytałeś? Bo założyłeś 2 tematy, które jednak wymogi regulaminu spełniają. Akurat jeśli o tę kwestię chodzi to nawet regulaminu nie trzeba czytać, wystarczy spędzić 5 minut na forum i widać, że każdy temat jest nazwany specyficznie.

Poza tym jeżeli zakładasz tematy źle, moderator je usuwa to skąd pretensje, zarzuty, że nie można usunąć konta i teksty, że chodzi tylko o reklamy i pieniądze. No ludzie...

 

Poza tym nie wiem po co odświeżasz temat sprzed ponad roku, zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...