Skocz do zawartości

[Buty] Pierwsze SPD na rower crossowy


Verr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z rozmiarówką ostatnio też miałem problem. Kupiłem ME501 i okazały się za małe mimo tego, ze wziąłem rozmiar większe. Chodzę w 43 a te musiałem wymienić na 45. Co ciekawe kolega chodzi w 44 i kupił ME301 44 i są na niego dobrze dopasowane... Większym problemem jest to, że na rozmiar 44 złapałem okazję, ale nie w sklepie także teraz muszę sam jest sprzedać :( a i trudno znaleźć je w wersji żółtej i muszę zadowolić się nijakim kolorem czarnym.

Wypinanie musisz chwilę poćwiczyć ale np mi się jeszcze nie udało wywalić. Spróbowałem po tygodniu przejechać się na zwykłych platformowych i to jest dramat. Nie wiem jak mogłem tak wcześniej jeździć :)

Edytowane przez Lawstorant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nie chcę zakładać nowego tematu a mam dylemat pomiędzy dwoma butami do roweru crossowego. Obuwie ma być tez wygodne do zwykłego chodzenia ponieważ będą używane na wszelkie wycieczki gdzie często jednak się gdzieś chodzi, zwiedza itp w nie tylko jeździ na rowerze a nie chcę wozić ze sobą dodatkowej pary na przebranie.

Zastanawiam się pomiędzy:

-shimano me100 M1

-shimano mt501

-shimano m089

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.05.2020 o 12:07, Szymekkominek napisał:

Cześć,

Nie chcę zakładać nowego tematu a mam dylemat pomiędzy dwoma butami do roweru crossowego. Obuwie ma być tez wygodne do zwykłego chodzenia ponieważ będą używane na wszelkie wycieczki gdzie często jednak się gdzieś chodzi, zwiedza itp w nie tylko jeździ na rowerze a nie chcę wozić ze sobą dodatkowej pary na przebranie.

Zastanawiam się pomiędzy:

-shimano me100 M1

-shimano mt501

-shimano m089

 

A może Cube ATX OX?? Korzystam z takich do celów o których Ty wspominasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...