Skocz do zawartości

[Strava] ograniczenie funkcjonalności dla nieposiadających subskrypcji Summit


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Jestem za, ale nie zdziwcie się, kiedy sodówka uderzy mi do głowy i zacznę się domagać swojej działki :icon_wink:
Mechanizm będzie pewnie taki sam - najpierw darmo, a potem płaćta jak chceta mieć wgląd  ( nawet w to, co sami stworzyliście ) ;)
A może Strava zanotowała "straty" koronowirusowe, i żeby dalej funkcjonować, potrzebowała zastrzyku kasy :whistling:  :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz dostawał swoją działkę codziennie w porannej kawie tak abyś nie narzekał robiąc samotny crunch :) 

45 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Mechanizm będzie pewnie taki sam - najpierw darmo, a potem płaćta jak chceta mieć wgląd  ( nawet w to, co sami stworzyliście )

No jak już zniszczymy stravę to my wtedy będziemy bogami B) Pomyśl ile taki Kwiato czy inny Froome nam zapłaci jak im zagrozimy odcięciem od naszych genialnych analiz B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KrissDeValnor napisał:

Jestem za, ale nie zdziwcie się, kiedy sodówka uderzy mi do głowy i zacznę się domagać swojej działki

Wszystko zalezy jaka to będzie kasa
Gościowi od navime od lat ludzie piszą, żeby rozwijał program i wprowadził opłaty.
Strava nie wpisała się w nasze realia zupełnie.  A i moment wybrali taki nie szczególnie dobry. To znaczy ja wiem ze ludzie kupują rowery jak porąbani ale to ze strachu przed autobusami.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 20.05.2020 o 23:47, KrissDeValnor napisał:

Niedobry wieczór :devil:
Wchodzę sobie na stronę, bo ktoś pobił mojego nic nie znaczącego KOM'a ( o którego istnieniu nawet nie wiedziałem ), a tam niespodzianka, bo trzeba subskrybować usługę Summit, żeby mieć podgląd na czasy swoich przejazdów...

Za mało covidbastersów uprawia sport, bo kwarantanna ogólnoświatowa.

Trochę się dziwię że Strava utrzymuje współpracę z tyloma aplikacjami innych firm.

Z tego co zauważyłem to Strava w większości pobiera/importuje dane z innych apek, a nie odwrotnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pindolenie :) Jak się okazało malutki garażowy zespolik któremu nagle kasy przestało starczać, więc już wszystko co się dało zmonetyzowali. 

O tym jak są nieudolni można było się przekonać, jak przez 5 lat nie potrafili wprowadzić edycji workout'ów z trenażerów które nie raportują dystansu - wielki problem z tym mieli.

Filtrowania i wykrywania KOM'ów robionych samochodem do tej pory nie ogarnęli - zdecydowanie czuje satysfakcję, że zrównali się dla mnie poziomem do jakiegoś endomondo i mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości padną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Charvel napisał:

i mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości padną. 

Jak w tym polskim dowcipie...

A niech mu te wszystkie owce zdechną...
W Polsce nigdy nie bezie dobrze z takim podejściem.

54 minuty temu, Charvel napisał:

Pindolenie :) Jak się okazało malutki garażowy zespolik któremu nagle kasy przestało starczać, więc już wszystko co się dało zmonetyzowali. 

Rosną i muszą mieć kasę na utrzymanie. Trzeba czasu, a to kasa... Trzeba zasobów, a to kolosalna kasa... Trzeba ludzi a Ci za uśmiech nie bedą robić. 
Brutalnie to w naszej polskiej mentalności wszystko chcemy zrobić taniej i dla tego w Polsce najtrwalsza jest prowizorka. Praca się liczy najmniej.
Zresztą cały ruch Open Source się mierzy z mentalnością "za darmo". Wiele super projektów upadło, bo wszyscy korzystali nikt nie płacił, a i do roboty mało było ludzi.  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krisk Problem w tym, że byłem tym który przez długi czas im płacił, wtedy kiedy większość rzeczy jeszcze była za darmo, miałem wykupiony abonament na rok, przez długie lata. Ale skoro płaciłem to i oczekiwałem tego, że gdy zgłaszam (nie jako jedyny, tylko jeden z kilkuset) zapotrzebowanie na daną funkcję, to zostanie ona wprowadzona - tym bardziej, że jej brak nie był w żaden logiczny sposób uzasadniony. Za to spotkałem(liśmy) się z totalnym olaniem, a wymuszone w końcu przez społeczność odniesienie się do prośby został "wyjaśnione" w taki sposób, jakby Ci którzy tego się domagają byli jakimiś kretynami. Nie chcieli wprowadzać ? Mogli to uzasadnić w logiczny/sensowny sposób - nie zaś zbywać tych którzy im płacą (zdecydowana większość to byli abonamentowcy)

Nie oczekuje niczego za darmo, widzę za to jak ten serwis nie potrafi sobie poradzić z problemami które były i 5-6 lat temu. Nadal są, nadal nie poprawione, schowane za abonamentem. Teraz mniej ludzi będzie narzekać, bo nie każdy wykupi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...