Skocz do zawartości
dembovy

[amortyzator] Suntour XCR 34 boost 29 dolne lagi, kartridż blokady skoku i inne części.

Rekomendowane odpowiedzi

dembovy

Dzień dobry, mam do sprzedania wszystkie części oprócz korony  z amortyzatora suntour xcr 34 boost 29 (120 mm) ze zwykłą spreżyną . Może ktoś zainteresowany ?

Wszystkie części są zupełnie nowe,nieużywane , pochodzą z nowego amora kupionego w dużej  promocji z którego potrzebowałem tylko górne lagi/koronę.

Na sprzedaż:

- Dolne lagi 34 mm boost 29 ( bez naklejek ),czarne

- kartridż blokady skoku (blokada na goleni ) , pasuje też do innych modeli suntour jak xcm, raidon itd ( pracuje w zakresie od 80 do 140, zależy jak się go ustawi )

- sprężyna amortyzatora łącznie z nakrętkami i całą resztą aby zamontować ją w amortyzatorze.

-zacisk boost ( zamiennik  qlock )

- uszczelki, gąbki i cała reszta jaka się tylko znajdzie w dolnych lagach.

Części mogę sprzedać w całości lub pojedynczo, jeśli czegoś potrzebujecie piszcie śmiało.

Zdjęcia w weekend, jak wrócę do domu.

Michał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• mordix223
      Przez mordix223
      Siema. Mam pytanko. Jakiego smaru i oleju potrzebuję by przeserwisować samemu aiona LOR z 2018? Może pan @ACTIVIA wie coś na ten temat?
    • Jakub223
      Przez Jakub223
      Rozebrałem mój amortyzator i nie wiem ile oleju się do niego  i czy w ogóle się leje.Model  Suntour m3010 26'. Patrzyłem na stronie i w manualach nie widziałem żadnej informacji o tym.
    • Szejk82
      Przez Szejk82
      witam, amortyzator 
      SR Suntour XCM-DS-RL 100 mm   
      na co wymienic budzetowo ? 

rower Romet rambler 3 27,5 2018 
    • Adam2626
      Przez Adam2626
      Cześć,
      W moim Dartmoor Blackbird Intro 2020 urwałem gwint i trzeba wymienić korbę na nową. Chciałem zamówić identyczną jak miałem domyślnie (Suntour Zeron), ale jest wszędzie soldout, więc zacząłem szukać zamienników i znalazłem Suntour Aion.
      I tutaj zaczynają się prolemy, na stronie gdzie znalazłem Aion'a napisane jest, że długość linowego łańcucha to 52, a dla Zeron'a 50mm (patrz załącznik) - czy w takiej sytuacji część będzie pasować do mojego roweru? W internecie znalazłem info, że różnica do 5mm powinna być ok.
      Postanowiłem jeszcze sprawdzić na stronie producenta i tutaj w przypadku długości ramion 175mm, długość łańcucha to 53mm.

Fajnie, gdybby jeszcze ktoś mi potwierdził, czy suport i gwint będzie się zgadzać? W jednym przypadku są łożyska Hollowtech, w drugim BSA

• malina4257
      Przez malina4257
      Witam, jaki amortyzator polecacie do 1700zł pod rame dartmoor hornet - tapered 27.5 górna miska 1,1.8 dolna 1.5. Może być nowy lub używany. Zależy mi na dobrym stanie technicznym i braku rys na górnych lagach. Skok 150mm-180mm. Pozdrawiam