Skocz do zawartości

[amortyzator] Suntour XCR 34 boost 29 dolne lagi, kartridż blokady skoku i inne części.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam do sprzedania wszystkie części oprócz korony  z amortyzatora suntour xcr 34 boost 29 (120 mm) ze zwykłą spreżyną . Może ktoś zainteresowany ?

Wszystkie części są zupełnie nowe,nieużywane , pochodzą z nowego amora kupionego w dużej  promocji z którego potrzebowałem tylko górne lagi/koronę.

Na sprzedaż:

- Dolne lagi 34 mm boost 29 ( bez naklejek ),czarne

- kartridż blokady skoku (blokada na goleni ) , pasuje też do innych modeli suntour jak xcm, raidon itd ( pracuje w zakresie od 80 do 140, zależy jak się go ustawi )

- sprężyna amortyzatora łącznie z nakrętkami i całą resztą aby zamontować ją w amortyzatorze.

-zacisk boost ( zamiennik  qlock )

- uszczelki, gąbki i cała reszta jaka się tylko znajdzie w dolnych lagach.

Części mogę sprzedać w całości lub pojedynczo, jeśli czegoś potrzebujecie piszcie śmiało.

Zdjęcia w weekend, jak wrócę do domu.

Michał

Odnośnik do odpowiedzi
  • Podobna zawartość

• Przez Jurcyk
      Witam , sprzedam koła Specialized wraz z oponami w bardzo dobrym stanie po przebiegu ok. 1000 km używane jeden sezon w rowerze Specialized Chisel Comp 2019. Cena 750 zł.
      https://www.olx.pl/oferta/kola-specialized-stout-xc-29-boost-z-oponami-fast-trak-29x2-3-CID767-IDJfFVM.html
    • Przez bajtek1221
      Witam, mam problem z amortyzatorem Custom SR Suntour XCR-AIR 650b 100mm, integrated remote hydraulic lockout, rebound adjust, preload adjust, Hi-Ten 32mm stanchions (RL-R).
      Nie działa blokada skoku, po rozkręceniu widelca widać że góra od kardriża zardzewiała i nie da się wcisnąć ani wyciągnąć tego bolca, do tego w dolnej części lekko cieknie olej. Z innych postów na forum wyczytałem że kardridż jest do wyrzucenia. Przed rozkręceniem amortyzator był cały czas zablokowany..
      1) Czy jest możliwość wymiany kardridża na jakiś tańszy zamiennik?
      2) Czy kardridż z koła 26'' pasowałby do tego z 27.5''? Mają one różne oznaczenia
      26'' : FUN083-00
      27.5'': FUN083-10
      Jednak znalazłem aukcję gdzie jest informacja że kardridż z 26'' nada się do 27.5''
      Linki do aukcji:
      https://hollandbikeshop.com/pl-pl/markowe-czesci-rowerowe/suntour-czesci-rowerowe/suntour-czesci/sr-suntour-fun083-10-sprezyna-unit-rl-r-26-27-5-srebrny-560983/?fbclid=IwAR1ZjV9sOiJ36NX5vofJLcyp1yzec8K6gKWdkOn_87YB_rSH31Efb7ppAmg
      https://pl.aliexpress.com/i/10000004639462.html?spm=a2g17.12057483.0.0.4af3389ckni4Kb

• Przez Sylwester_Stefan
      Witam
      Jaki amortyzator wybrać niskobudżetowy? Jakie macie doświadczenia?
      Suntour XCM HLO 26 PIWOTY Ahead
      czy
      RST Gila TNL 26" Amortyzator XC Marathon Disc/V-brake 100mm 2019
      Innych nie rozważam, ponieważ amor jest z przeznaczeniem do 17 letniego roweru i nie jest wart inwestowania w sprzęt z górnej półki np. za 1000 PLN w górę.
      Ograniczają mnie parametry 1-1/8" ahead, piwoty i 26"
      Pozdrawiam
    • Przez maciekelga
      Witam
      Obecnie użytkuje rower Giant Talon 1 GE 27.5" z 2018r z amortyzatorem SR SUNTOUR XCR 32 Air, RL-R 27.5", skok 100mm.
      Głównie używam do jeżdżenia po lasach (korzenie, kamienie) ale w przyszłym roku mam zamiar brać udział w pierwszych zawodach XC.
      Czy w kwocie do 1000-1200zl dostanę coś lepszego? Biorę pod uwagę także używane.
    • Gość
      Przez Gość
      Amortyzator jak w tytule, nie wiem ile na nim przejechlem bo od kilku sezonow podróżuje praktycznie tylko na sztywnych maszynach :> .... no ale 2x do roku odkurzam crossa i jade do lasu :PP  
      EDYTA: myślę ze nie przejechał od nowości 1tys km. 
      Do rzeczy, blokada sterowana z matenki, linka naciagnieta jak trzeba i ... wyciagam rower z garazu, wsiadam, blokuje ... dziala przez paręnaście metrów, blokada trzyma, po czym jakby słabnie i amortzator zwyczajnie zaczyna sie uginac, może nie tak ochoczo i w pełnym zakresie, jak na wyłączonej blokadzie, ale jednak wyraźnie pracuje .... a nie po to kupilem wersje z blokada zeby caly czas się bujać
      ktoś wie co z tym "szajsem" zrobic ?  wydaje mi sie że słowo szajs trafnie okresla ten sprzęt, chyba ze ktos mi wytłumaczy jak mógł się popsuć od tego, że rower głownie stoi w cieplutkim garazu, jak juz jezdzi to po DDRach, nie widzial wody czy blota ni razy, jak juz jezdzi to po   niewielkich nierownosciach, jak na rower crossowy przystało. Zakładam, ze w takim rowerze, taki amortyzator powinien wytrzymać dłużej niz komplet tanich opon, ale wydaje mi się z e w moim przypadku to ...

to jakąś kupę kupiłem  a nie była tania 
  • Dodaj nową pozycję...