Skocz do zawartości

[6000-9000] Rower Trailowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, 

Przez ostatni miesiąc zapałałem chęcią powrotu do starych dobrych czasów kiedy to na poczciwym góralu 26" brykało się po lekko górzystym terenie.

Było to 15 lat temu, wiele się zmieniło, powstało dużo tras w Małopolsce, parków rowerowych, signle tracków, itp. Po tak długim czasie określę się jako początkujący z aspiracjami. 

Chciałbym na nowo zacząć, pierwszym krokiem było rozeznanie się co jest w aktualnej ofercie i mam wrażenie że najlepiej do mojego celu nada się rower trailowy. 

Główne zastosowanie to zjazdy, podjazdy, nauka techniki, stopniowo coraz trudniejsze trasy (korzenie, kamienie, uskoki, techniczne trasy). 

U lokalnego sprzedawcy miałem okazję przetestowac Trance 3 na 29 kołach i ramie M i jako alternatywa Marin Hawk Hill 2 27.5", rama L i lepiej się czuje z rozmiarem kola 27.5" i większej ramię, jestem na pograniczu M i L (180cm).

Że względu na chęć nauki techniki i posiadania zwinnego roweru chyba lepszym wyborem będzie dla mnie kolo 27.5". Rower ma mi posłużyć jako dobre enrty do nauki i nie planuje się bawić w żadne upgrady chyba że to ostateczność. 

Mam okazję kupić w dobrej cenie Giant Trance 2 za 8.7k (katalogowo 10.7k) na 27.5" lub Trance 3 za 7.3k (katalogowo 9k), oba 2020. 

Czy wspomniany trance 2 w cenie 8.7k  będzie dobrym wybórem czy może nie warto dokładać i kupić trance 3 za 7.3k?

Jeśli w podobnej kwocie istnieje godna alternatywa to jestem otwarty na inne propozycje :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...