Skocz do zawartości

[amortyzator] Fox 40 rc2 2011-rysy


Ramzes1337

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić rower w którym jest zamontowany amortyzator taki jak w tytule. Amortyzator ma rysy na goleniach cyt:Amortyzator ma kilka rysek których nie czuć pod palcem,ponieważ poprzedni właściciel nie zadbał o serwis. Nie mam możliwości zobaczenia roweru na żywo więc oczekuje opinii. Jeśli jest tak jak opisuje sprzedawca, że nie są wyczuwalne i nie zagraża w niczym to ok. Ale jeśli lagi są do wymiany lub do anodowania (czy jak to się nazywa) ile by to kosztowało?

image;s=1000x700;r=270

image;s=1000x700;r=270

 

Edytowane przez Ramzes1337
nie dodałem zdj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Galvatron napisał:

Jak nie masz możliwości osobistego sprawdzenia roweru, to go nie kupuj, bo wdepniesz na minę:

https://www.1enduro.pl/rower-uzywany-czesc-3-ocena-stanu-technicznego/

Raczej bym brał przesyłkę z płatnością przy odbiorze bo nie widzę tego żeby jechać po rower 400km w jedną stronę bez pewności że go kupię. Zawsze mogę przy kurierze otworzyć i sprawdzić stan a w razie czego nie przyjąć przesyłki gdyby coś było zatajone była by to tylko i wyłącznie wina sprzedającego, że mnie nie poinformował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Te rysy na drugim zdjęciu jak są niewyczuwalne to żaden problem. Te z pierwszego zdjęcia widać ze powstały przez to że jakiś syf się dostał pod uszczelki i było tarcie. Ślizgi też mogły dostać. Ja bym nie brał.

14 godzin temu, Ramzes1337 napisał:

Zawsze mogę przy kurierze otworzyć i sprawdzić stan a w razie czego nie przyjąć przesyłki gdyby coś było zatajone była by to tylko i wyłącznie wina sprzedającego, że mnie nie poinformował 

Przesyłki możesz nie przyjąć kiedy zostaną stwierdzone wady wynikłe z nieprawidłowego transportu. Rysy takimi nie są i nie byłyby podstawą do odmowy przyjęcia przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...