Skocz do zawartości

[gravel] Gravel za 4500 zł z GRX?


Ryszard48

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnimi czasy spodobały mi się dłuższe przejażdżki, mój rower mtb na trasach powyżej około 100 km sprawia duży dyskomfort. Nie jeździłem nigdy szosą, chciałbym coś uniwersalnego czym przejadę po jakiś szutrach, spakuje go na kilkudniowe trasy... Nie zamierzam go katować tak jak MTB, stąd padło gravel.  Poszukałem trochę po internecie i znalazłem Author AURA XR4 za 4500 zł i przychodzę z pytaniem czy to dobry wybór. Nie ma zbyt dużo jakichkolwiek opinii na internecie więc może się ktoś tutaj znajdzie, kto słyszał cokolwiek o tym modelu. Jeżeli nie on to jakiś inny, mój budżet to 5000 zł. Prosił bym was też o pomoc w wyborze rozmiaru, ważę 90 kg, mam 1.87m. Dzięki za pomoc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rocznik i jaka specyfikacja? Ogólnie patrząc na modele 2019/2020 to nic ciekawego. Osprzęt skompletowany przez księgowych a nie ludzi mających pojęcie o rowerach, wkładać niektóre komponenty grx pomijając tylną przerzutke, która jest największą różnicą względem grup szosowych to jakiś idiotyzm. Do tego klamki i zaciski "nie z kompletu" żeby kilka dolców przyciąć. 

Rozważyłbym dorzucenie kilku stówek do budżetu i poszukanie np. kellys soot 50 na pełnym grx 2x11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...