Skocz do zawartości

[biedronka] Nowy rzut gratów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.biedronka.pl/pl/hobby-14-05

Jak ktoś jest zainteresowany budżetowymi gratami, to dzisiaj w stonce się pojawiły. Multitoole tandetne, zestaw narzędzi badziewny, trochę torebek w tym na smartfona - to w sumie może od biedy być. Sam kupiłem na dziadka pędometr z ciekawości. 30zetów przeboleję jeśli okaże się wadliwy, a nawet od pana Tonga z alli nie dostanę takiego cuda. Obudowa i wyświetlacz wydają się ok.

Z sytuacji chumorystycznych - uratowałem dzisiaj kobietę w biedrze. Ogląda intensywnie "górala" przymierza się itd. To jej mówię, że odradzam - po krótkiej rozmowie Pani podziękowała i uciekła.

56.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Danuel napisał:

uratowałem dzisiaj kobietę w biedrze

Uratowałeś mechanika, który musiałby to za kilka tygodni ogarnąć i doprowadzić do stanu używalności. :D
Chociaż z tego co słyszę - coraz więcej serwisów odmawia brania na warsztat rowerów typowo marketowych. Nie dziwię się, osobiście to przerabiałem kilka razy i teraz syfu nawet nie dotykam... :D

6 minut temu, Danuel napisał:

Z sytuacji chumorystycznych -

Humor*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheJW Nawet nie tyle serwis odmawia co klient jak usłyszy koszt doprowadzenia roweru do pełnej funkcjonalności sam ucieka ;) Poza tym rowery jako jedne z nielicznych produktów na rynku EU nie muszą mieć żadnego certyfikatu bezpieczeństwa... Ale żeby było ciekawiej - rowerki biegowe są klasyfikowane jako zabawki i te muszą mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dokumosa napisał:

Nawet nie tyle serwis odmawia co klient jak usłyszy koszt doprowadzenia roweru do pełnej funkcjonalności sam ucieka

Przykład z życia sprzed kilku dni.

Przychodzi klient do serwisu z badziewnym kołem na wolnobieg, krzywa ośka, w środku wszystko zmielone, piasta do wyrzucenia. Serwisant od razu proponuje zakup nowego koła takiej samej jakości jak stare za 50zł. Klient odchodzi obrażony, że serwisant nie chce mu starego nareperować tylko każe nowe kupować.

No ludzie, trochę wyobraźni. Co ten serwisant miał rozpleść koło, wymienić piastę, zapleść i wycentrować koło i wziąć za to mniej niż te 50zł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie poprawię "chumoru".

Trochę naciągane te 14 funkcji :D Licznik z włączonym podświetlaniem

A co do górala - no takiego "plastiku" to już dawno nie widziałem. Nawet złom, który przytargałem od znajomego w zeszłym roku, jest lepszej "jakości". Jak myślicie, kiedy na forum pojawią się pierwsze wpisy juniorów o tym cudzie?

55.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...