Skocz do zawartości

[2500-3500] Mtb


Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o poradę w wyborze roweru. Główne przeznaczenie roweru to leśne ścieżki (lasy lubuskie) oraz ścieżki rowerowe. Mój wzrost 180,waga 74kg.W rowerze planuję po zakupie wymienić amortyzator na sztywny widelec(przyzwyczajenie ze starego gruza) chyba, że będę mile zaskoczony zostanie amor☺️. Oto rowery jakie sobie upatrzyłem. Najbardziej skłaniał bym się ku Marin oraz Fuji.Podrzucajcie własne propozycje. Linki do rowerów i specyfikacji :

Force grannus

Mongoose Tyax

Marin BOBCAT TRAIL 5

Fuji Nevada 2.0

Fuji beartooth

Qark k830

Qark 29

Fuji addy

CUBE ANALOG

Kellys Gate 30

Accent peak

Romet mustang m5

Romet mustang m4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wole MTB, lecz nie wiem który godny polecenia. Sprzedawca ostatnio namawiał mnie na tego TREKA. Jestem laikiem w tych sprawach więc ciężko mi się wypowiedzieć. Z tych podanych przez kolegę wyżej co jest godne polecenia? Nie chciałbym przekraczać 3000 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny rower. Jeśli dostajesz na niego konkretny rabat możesz się zastanowić. Ponieważ masz wagę prawie taką samą jak ja to proponuję szukaj roweru z sztywnymi osiami najlepiej BOOST Wyżej posyłałem link z Kellysem Gate50 w tej samej cenie co proponowany przez Ciebie Giant, praktycznie każdy podzespół ma lepszy no i ma sztywne osie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2020 o 12:12, Lezia napisał:

Przeciętny rower. Jeśli dostajesz na niego konkretny rabat możesz się zastanowić. Ponieważ masz wagę prawie taką samą jak ja to proponuję szukaj roweru z sztywnymi osiami najlepiej BOOST Wyżej posyłałem link z Kellysem Gate50 w tej samej cenie co proponowany przez Ciebie Giant, praktycznie każdy podzespół ma lepszy no i ma sztywne osie.

Zaproponowali za giant 3200 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 19:52, KurczakNorris napisał:

Za dużo jak na jego wyposażenie. Do 3k, jak już powiedziano, okazje typu gate30/gate50 lub Indiana xpulser 6.9. Ten ostatni bez sztywnych osi i boosta, ale poza tym bardzo dobry rower.

Jeszcze coś takiego

https://m.bikester.pl/cube-analog-greenorange-1064996.html?gclid=Cj0KCQjwnv71BRCOARIsAIkxW9EffHxGw_UtVxhxszErwwrGAnoSKU759QdeHASML4UuZkxI04nWkCYaAmbcEALw_wcB&_cid=21_1_-1_9_175_1064996_324496311358_pla&ef_id=Cj0KCQjwnv71BRCOARIsAIkxW9EffHxGw_UtVxhxszErwwrGAnoSKU759QdeHASML4UuZkxI04nWkCYaAmbcEALw_wcB&ev_chn=shop

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci odpowiada geometria kubka i napęd 1x12, do tego wynegocjujesz dobrą cenę, to może być. Aczkolwiek dobrze bym się przyjrzał ramie, bo jeżeli nie ma rury sterowej w standardzie tapered (1,1/8 - 1,5", poszerzanej), to odpada na starcie. Nowy rower za 3k pln, obojętnie jakiej firmy, musi mieć przynajmniej tapered sterówkę i basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...