Skocz do zawartości

[Rower szosowy] Szosa dla kobiety.


snazo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć szukam szosy dla kobiety 164cm wzrostu. Fajnie gdyby mial mocowanie na bagaznik i blotniki. Ma byc to pierwsza szosa, wiec nie jest wymagany tu sprzet z gornej półki, moze być uzywany.

Kwota: 1500zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, snazo napisał:

moze być uzywany.

Musi być używany. Na rynku nie występuje coś takiego jak nowy rower szosowy do 1500 złotych, tym bardziej damski. Są za to wyroby szosopodobne z decathlona i damski triban easy z napędem 1x8 chyba 1300 kosztuje. Jeśli wymagania nie są duże to powinien wystarczyć na pierwszy sezon.

Ogólnie to sam przerabiałem ten temat niecały rok temu. Tylko, że moja dziewczyna ma 160. Tak naprawdę najtańszą damską szosą na rynku jest triban regular za 2400 na sorze. Skończyło się na 10 letnim treku 2.1 wsd na starej sorze 3x9 kupionym za 800 pln, w którym wystarczyło wymienić owijkę, łańcuch i blat.

Szukaj używek, nie jesteś w stanie kupić nic nowego a nadającego się do normalnej jazdy w tej kasie. Chociaż z używkami też szału nie ma a do tego są droższe niż męskie odpowiedniki.

Po co błotniki i bagażnik do szosy? Chyba nie o to chodzi w kupnie roweru szosowego.

BTW wzrost 164 a jaki przekrok? Bo jeśli proporcje nie są "typowo kobiece" to może podpasowałaby jakaś malutka, męska rama.

E:

https://www.olx.pl/oferta/rower-boardman-slr-claris-28-2019-damski-CID767-IDEAmAf.html#c87d24df93 - trzeba dowiedzieć się jak wysoko jest pozioma rura i zmierzyć ten przekrok. Jeśli będzie ok to ciekawa opcja

https://www.olx.pl/oferta/rower-triathlonowy-damski-trek-lexa-50-CID767-IDELA9W.html#fb77272dbe;promoted - tutaj z przekrokiem będzie ok dzięki slopingowi ale cena trochę przyduża, 1500 byłoby spoko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.

Co do możliwości montażu bagaznika i blotnikow. Ja osobiscie lubie wszystko sciagnac i pojezdzic szybko ale czesto dojezdzam tym samym rowerem do pracy i na wycieczki gdzie bagaz i blotniki sa niezbedne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...