Skocz do zawartości

[Oszust] uwaga na sklep w Bydgoszczy!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Też mam problem z tym sklepem na Allegro. Zamówiłem klocki Jagwire wersja OEM. Po montażu klocków okazało się że nie idzie wyregulować zacisku. Więc zapakowałem klocki z powrotem dodam że miały zerowy przebieg i odesłałem na 14 dniowy zwrot. W formularzu zwrotu zaznaczyłem wada wykryta podczas użytkowania. Gość nie chce mi teraz zwrócić kasy i zasłania się że nie odzyska prowizji i że wypisywał do mnie maile że pisał o co chodzi i że nie umiem zakładać klocków. Najciekawsze jest to że kupiłem takie same klocki z innego sklepu internetowego fabrycznie zapakowane i wszystko hula aż miło... Nie wiem czy warto o te parę dych się kłócić. Otworzyłem spór na Alleg... Kupowałem od tego Nicku klinikathratlion

Edytowane przez Redar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem próbowałem pamiętam czyścić zacisk w środku, cofać maksymalnie tloczki, tarcza prosta hamulec nie zapowietrzony klamka twarda. Stare klocki miałem takie same a musiałem wymienić bo nie potrzebnie zostawiłem klocki w zacisku przy odpowietrzaniu i zalalem stare okładziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z autorem tematu patrząc jakie tam są opinie na go work. Nigdy tam nie robiłem zakupów i nie mam zamiaru tam nawet dętki kupić jak tak postępują. Za to skusiłem się przez allegro na  zakup dętek ze sklepu bikestacja. Miałem obawy czy przez allegro kupić ale dobra kupuję i od niedzieli 3.10.2021 do 6.10.2021 czekałem aź wysłali. Chwała im za to ale to faktu nie zmienia że poza allegro bałbym się u nich kupować. Allegro jednak chroni kupujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2021 o 23:11, Q_u napisał:

Wkleiłeś link do tego samego sprzedawcy, o którym twierdzisz, że drugie konto ma pod tą nazwą.

Poza tym widzę, że nie ma konta zablokowanego.

 

Źle wkleiłem:
Tu jest jedno konto: użytkownik ctbikepl

Tu jest drugie konto: użytkownik klinikatriathlon
Kliknij w " O sprzedającym" tu i tam.

Facet na obu kontach miał ten sam produkt w różnych cenach. Teraz już tego nie znajdę bo skasowałem z obserwowanych a sprzedawca zamknął sprzedaż...
Nie jestem pewien, czy, to są uczciwe praktyki. Może nie temat dla prokuratora, ale mnie, jako klientowi to źle wygląda, podpada.

 

Edytowane przez Wawrzula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym prokuratorem to nieźle pojechałeś.  To, że gość ma sporo za uszami to powszechnie wiadomo w środowisku i jest on z tego znany.

Ale zarzucanie mu oferowania różnych cen na ten sam towar i podciąganie tego pod nieuczciwe praktyki to już typowy objaw rozbujanych ponad miarę praw konsumenckich.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lewocz napisał:

No z tym prokuratorem to nieźle pojechałeś.  To, że gość ma sporo za uszami to powszechnie wiadomo w środowisku i jest on z tego znany.

Ale zarzucanie mu oferowania różnych cen na ten sam towar i podciąganie tego pod nieuczciwe praktyki to już typowy objaw rozbujanych ponad miarę praw konsumenckich.

Przecież napisałem, że "nie dla prokuratora"...

Zaczęło się od tego wystawia produkty, których nie posiada i w zamian wciska inne... ale ok....
Może działam nieco nadgorliwie.
W każdym razie gość przez parę tygodni oferował produkt, którego nie posiada. Z allegro go zdjął ale w swoim sklepie internetowym nadal ma, jako dostępny i w cenie nieprawdopodobnie niskiej. ok 30% taniej od konkurencji.

W sumie już mi to wisi, bo kupiłem gdzie indziej.
Każdy kupuje u kogo chce i ma swoje kryteria....

Kiedyś daaawno temu było takie pojęcie: "Kultura sprzedaży" i nie kończyła się na sakramentalnym: "dzień dobry".
Tyle ja w temacie. Bez spiny, to tylko takie spostrzeżenia. :)

Edytowane przez Wawrzula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Też czekałem od listopada na zwrot pieniędzy. Kaseta która miała być, jednak nie była dostępna ale poza ta informacją nie było żadnego kontaktu ani zwrotu pieniędzy mimo wielu maili ode mnie. Oczywiście nie było tez odbierania telefonów. W końcu znudziło mi sie czekanie i wysłałem do US informację że dobrze byłoby w tej firmie zrobić kontrolę bo ma przychody, których na pewno nie wykazywała i nie płaciła od nich podatku. Napisałem też o tym do sklepu i o dziwo odpowiedź po 10 minutach o tym że zamówienie wreszcie anulowane i pieniądze wrócą. I że moje maile były w spamie dlatego ich nie widział. Cudownie akurat tego jednego dot. US zauważył. 

Ja w każdym razie nigdy więcej tam nie kupię.  

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...