Skocz do zawartości
  • 0

Lazaro integral V3


Gość Bart

Pytanie

Gość Bart

Część

Zastanawiam się nad kupnem roweru i czytając opinie trafiłem na sporo pozytywnych opinii odnośnie rowerów Lazaro. Sam jestem absolutnym laikiem, więc chętnie przyjmę jakieś propozycje i rady odnośnie dla doboru roweru.

Jak w temacie rozważam lazaro integral V3 który chodzi po ok 1500zl, ale może warto dorzucić 2-3 stówki i wybrać jednak coś innego? Albo wręcz przeciwnie kupić np. V2 który jest trochę tańszy.

Mam 188cm wzrostu ok. 95kg

Jeździć będę głównie po mieście i ewentualnie jakimiś ubitymi leśnymi drogami, ale nie pogardzilbym jakby rower nadawał się również od czasu do czasu też do jakiś dłuższych tras (powiedzmy do 40km)

 

Z góry dziękuję za wszelkie opinię i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

V3 ma blokadę amortyzatora i już to choćby sprawia że jest bardziej atrakcyjną opcją niż V2.

Dołożenie do X-force V4 daje suport octalink, przerzutki deore , blokadę manetką oraz nowszy typ ramy (krótsza).

Kolejny krok ( i dokładka pieniędzy) to już byłyby tarczówki hydrauliczne...

 

40 km to raptem około dwóch godzin jazdy - pewnie i bez siodełka by się dało  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bart

No z tymi 40km to popłynąłem. Się nie zastanowiłem że do pracy i z powrotem robię 7km pieszo, więc faktycznie 40 to nie dużo.

Dzięki za radę zdecydowałem się właśnie na x-force V4 jak trochę się doedukowalem to doszedłem do wniosku, że to najlepszy dla mnie wybór. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...