Skocz do zawartości

[bielizna/spodenki] Decathlon czy berkner?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Zacząłem więcej jeździć na rowerze i chciałbym kupić sobie bokserki  z wkładką. Po przeczytaniu wielu opinii rozważam bokserki z wkładką berknera lub produkt decathlona z serii 900 z wkładką żelową. Czy ktoś miał możliwość porównania tych produktów? Różnica w cenie to 40zł, decathlona mam blisko więc mogę przymierzyć, berknera z internetu na oko. Czy spodenki z decathlona są gorsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wszystko trzeba przymierzać. Mam gatki Berknera i wkładka jest przyzwoita, natomiast rozmiarówka to inna bajka. Rozmiar L był na mnie za luźny w pasie, M-ka natomiast okazała się zbyt mocno opinać uda i ze 2 razy wróciłem przetarty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A co powiecie o Rough Radical czy Brubeck, są godne uwagi?? Wystarczą jako pierwsze bokserki z wkładką dla amatora? Do tej pory jeździłem w bokserkach bezszwowych Rough Radical i dają radę.

https://miastorowerow.pl/spodenki/36025-spodenki-termoaktywne-rough-radical-ultimate-czarne-xl-spodenki-5902721153896.html

https://miastorowerow.pl/spodenki/36568-bokserki-meskie-brubeck-termoaktywne-z-wkladka-rowerowa-czarny-l-spodenki-5902487089026.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I kupiłem Brubecka. Niestety nie wiedziałem że w bokserkach wkładka ma tylko kilka mm. Wczoraj zrobiłem 60 km i trochę czuje ból tyłka. Kolega miał "normalną" wkładkę i też go bolało. Więc to może też trochę trzeba się przyzwyczaić. Ale też na tym siodełku mam może zrobione 100 km na dzień dzisiejszy, zmieniłem je ostatnio na seryjne Rometa Orkana 145 mm (poprzednie to mieciutka kanapa 160 mm Vader V3). Wracając do spodenek zaraz po założeniu dość mocno opinały uda i myślałem że to będzie odczuwalne, ale podczas i po jeździe nic za mocno nie uciskało. Może trochę jeszcze pojeżdżę zanim kupię inną wkładkę.

Edytowane przez bastard83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 175 cm, 88 kg. Zwykłe gatki mam L, te też wziąłem L. Ja je ubrałem pierwszy raz to wydawały się strasznie opinać uda. Ale żadnego ucisku nie czuje. Reszta ok. Tylko wkładka wg mnie jest za cienka. Ale to są takie moje pierwsze gatki i nie wiem jaka powinna być grubość wkładki, czy to zależy od siodełka czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...