Skocz do zawartości

[koła rowerowe] Pomoc w złożeniu koła.


k_kossa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem, otóż za bardzo nie znam się na tej dziedzinie, a przez zaistniałą sytuacje jestem zmuszony do zakupu nowych kół rowerowych. Ich przeznaczaniem będzie rower dirt. Przez długotrwałe skakanie na tym rowerze koła mocno się już pogięły a że był to mocno budżetowy zakup nie widzę przez to sensu ich naprawy. Jest to nie tylko jedyny powód dla którego chce je wymienić ponieważ chce zainwestować w hamulce tarczowe. Rozmiar kół to 26. Potrzebuje pomocy w wybraniu gotowych lub wybraniu wszystkich potrzebnych komponentów do ich złożenia jak i doboru hamulców. Chciałbym użyć hamulców tarczowych mechanicznych. Mój budżet na tą inwestycję wynosi do 1000zł włącznie z zakupem hamulców, manetki już posiadam więc nie będzie konieczny zakup nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama trek rozmiar s nie znam modelu, rower składałem sam i że nie jestem aż tak obeznany w temacie postanowiłem trochę na tych kołach zaoszczędzić.

Napisałem że budżet DO tysiaka jeżeli znajdzie się dobra propozycja za mniej to będzie jeszcze lepiej. Chce zakupić coś porządnego żebym nie miał tego samego problemu za kilka miesięcy/lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku że może będzie lepiej oddać tą sprawę w ręce specjalisty, niedaleko mnie jest serwis rowerowy myśle że poradzą sobie lepiej ode mnie.

Przepraszam za narpierw zawracanie głowy a potem rezygnowanie. 

Dziękuję Ci BMXDOPIECA za udzielanie się w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...