Skocz do zawartości

[Bagażnik i sakwy] Merida Crossway 500


Kostka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciu nie widać nic , tzn nic z istotnych rzeczy . Niektóre ramy są dość wredne jeśli chodzi o montaż bagażnika . Bezpieczniej pojechać do sklepu , dopasować bagażnik i najlepiej od razu sakwy .  Crosso i Ortlieb do dobre sakwy wyprawowe . Z tańszych i trochę mniej solidnych można spojrzeć na Authora . Jest jeszcze czeski Arsenal . Wyglądają ok ale nie wiem jak z praktyką .

Moim zdaniem do crossa czy trekkinga nie ma sensu bawić się bikepacking . Wyjdzie drożej , a pojemność mniejsza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi. Przeglądnęłam Panów propozycje, jednak jestem za opcja zakupu bagażnika i tylnich sakw. Na chwile obecna nie mam możliwości zakupu produktów w inny sposób niż w sklepie internetowym. Rozważam dwie opcje: zaproponowany bagażnik Crosso plus sakwy Crosso big dry lub bagażnik Tubus i sakwy Ortlieb back roller plus. Po oglądnięciu kilkudziesięciu filmików nadal jednak nie jestem w stanie określić który model bagażnika dałabym radę zamontować w moim rowerze. Nie mogę sie zorientować w systemie montażu, nie wiem czy moja rama jest dostosowana pod bagażnik. I tu chciałabym Was poprosić o pomoc. Czy bagażnik tylny crosso będzie pasował do mojego roweru, rozmiar 28? Oraz Jaki model bagażnika Tubus pasowalby do mojego roweru? I czy do bagażnika tubus pasują sakwy Crosso czy tylko Ortlieb? Z góry dziękuje.

screenshot-20200502-190524-com.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama ma wszystkie potrzebne otwory więc nie powinno być problemów z żadnym bagażnikiem dla kół 28" .  Jeśli kupisz bagażnik + sakwy tego samego producenta to wszystko powinno pasować  .  Znajdź co chcesz kupić i podeślij linki .

Aha , na wszelki wypadek zrób  jeszcze zdjęcie od strony hamulca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.05.2020 o 19:51, WaGiant napisał:

Rama ma wszystkie potrzebne otwory więc nie powinno być problemów z żadnym bagażnikiem dla kół 28" .  Jeśli kupisz bagażnik + sakwy tego samego producenta to wszystko powinno pasować  .  Znajdź co chcesz kupić i podeślij linki .

Aha , na wszelki wypadek zrób  jeszcze zdjęcie od strony hamulca .

 

screenshot-20200524-181935-com.thumb.jpg.0a207579bb8df2461cdad2f484ca2110.jpg

Teraz, Kostka1982 napisał:

 

myślałam nad bagażnikiem tylnym crosso albo tubus logo evo. Odnośnie crosso to sprzedawca ze sklepu internetowego powiedział ze niezbędny będzie adapter. Jak mam zmierzyć jaki rozmiar adaptera potrzebuje? Mógłby ktoś być tak miły i mi wytłumaczyć do których dolnych otworów montuje się bagażnik?

5fa07d7402a00877c35a1586a652692b_1590337389.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...