Skocz do zawartości

[Green Velo] Elbląg - Białystok Namiot


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuje chętną osobę, na łatwą i przyjemną wyprawę rowerową. Wyłącznie pod namiotem, na dziko oraz na polach namiotowych 50/50. Jeśli dziwne obostrzenia będą nadal psuły możliwości między innymi z korzystania z pola namiotowego, to wyłącznie na dziko.

Interesuje mnie trasa od Elbląga do Białegostoku, lub odwrotnie. Pozostałą część Polskiego Bałtyku już robiłam sama, trochę mi się droga dłużyła i tym razem chce w towarzystwie.

Jeszcze nie mam konkretnego czasu, można się dogadać. Lubie jeździć codziennie w granicach 50-100 km. Według mapy Green Velo wychodzi jakieś 600km, więc zapewne około 700km trzeba będzie zrobić, myślę 10 dni na ta wyprawę wystarczy.

Coś o mnie: często śpiewam jadąc na rowerze, lubię rozmawiać z lokalsami, jak ktoś mnie zaprasza do siebie na ogródek chętnie korzystam, nie palę, nie wyobrażam sobie startu bez śniadania i kawy, mam kuchenkę więc coś ekonomicznie można przygotować, umie wymieniać i łatać dętki. Poruszam się na klasycznym MTB + sakwy.

Zapraszam do kontaktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć

Nie wiem czy już pojechałaś czy nie ale ja się wybieram 27.05  na ten odcinek. 
Najpierw jade sam 3 dni do węgorzewa, tam dołącza jedna dziewczyna potem jedziemy do suwałk gdzie spotykamy się z ekipą . 

Spanie namiot lub agro, jedzenie swoje i cześciowo po drodze. 

Jak coś zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Miałem jechać jutro z tym że od strony Białegostoku,  strat jednak muszę odłożyć z przyczyn losowych. Nowy plan zakłada start 9/07 z Hajnówki, przejazd przez Białystok 10/07. Bedę jechał tylko do Suwałk. Tak że jak by co to można się zgadać. Nie mówię że nie mogę wziąć po uwagę startu z Elbląga.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Świeżak - w czerwcu 2019 zrobiłem tą trasę a nawet ciut dalej. Gdańsk E-g Kętrzyn Węgorzewo Trójgranica B-stok Aug-w dojechałem na chatę Głodzia i pod sam Bug - 12 dni jechałem sam, potem z Niemcem z Dortmundu - jedź jest super. pozdrawiam. Ja planuję ciąg dalszy który nie zrobiłem czyli od Lublina w Bieszczady ojciec Mateusz i do Czestochowy. Rowerek KTM MP3 Quincy Jones Credit Card - agroturystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...