Skocz do zawartości

[Stojak] Stojak rowerowy ,uchwyt seriwsowy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie stojaczek tylko stojak i nie link tylko LIDL, podobno był niedawno,  na allegro pojawiają się z marżą. Mam, działa,  dobry.

Jeśli jednak  jednak stojaczek  karzełek  pod tylne koło bo bardzo mało miejsca to trzeba dobrać do konkret roweru. przymierzyć. Haczyki muszą pasować do ramy i nie zawadzać o szprychy kiedy koło się kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tak jak koledzy wyżej napisali. Długo polowałem na stojak w Lidlu i polecam. Kilka użyć już za mną i do okazjonalnego serwisu jak najbardziej jest w porządku. Przydatna dla mnie jest półeczka z magnesem, która nie zawsze występuje w stojakach, w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten stojak z Lidla na allegro przed chwilą: https://allegro.pl/oferta/stojak-serwisowy-rowerowy-na-rower-do-30kg-9068417189

Wygląda identycznie jak te co ludzie recenzowali na YT więc to pewnie ten. A już miałem kupić jakiś za 400-600 zł...

Nie szukałem nigdzie indziej więc może jest gdzieś w jakiejś promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

To zależy jak mocno zaciśniesz. Do ram karbonowych są także dedykowane stojaki, gdzie rower opierasz o górną rurę, bez skręcania. Myślę, że rozsądnie używając stojaka nie zrobisz krzywdy ramie. Zawsze można zacisnąć stojak na sztycy. W razie gdyby coś miało pójść nie tak będzie mniejsza strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...