Skocz do zawartości

[części] Pełny osprzęt Shimano Sora 3x + hamulce tarczowe TRP Spyre c


ManBearPig

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem prawie cały osprzęt w moim rowerze, więc sprzedam stary, używany z Marina Four Corners 2018 - szczegółowa specyfikacja roweru: https://katalog.bikeworld.pl/2018/web/produkt/rowery/gravel/marin/55074/four_corners


Osprzęt jest w pełni sprawny, jeszcze dzień przed oddaniem do serwisu był normalnie używany, oczywiście przez te 2 lata był regularnie używany, przejechane 22k km, więc są wyraźne ślady użytkowania. Części są w takim stanie w jakim wróciły z serwisu po przekładce, nic nie było czyszczone, podkoloryzowane pod zdjęcia. Zapewne osprzęt wymaga odświeżenia, ale jeśli ktoś lubi dłubać przy rowerach, to na pewno wyczaruje z tego jeszcze długo sprawny osprzęt.


Szczegóły:
1. Przerzutka przednia: Shimano Sora
2. Przerzutka tylna: Shimano Sora (kółeczka przerzutki zostały wymienione na lepszy model od Tacx, dorzucam też te standardowe od Sory)
3. Mechanizm korbowy: Shimano Sora Hollowtech II, 50/39/30T (korba z jednej strony dosyć mocno odrapana, co widać na zdjęciu)
4. Suport: Shimano Hollowtech II – BB-RS500 ( to wizualnie najmocniej prosi się o odtłuszczenie, odświeżenie, no ale chyba nie był nigdy wyjmowany przez te 22k km)
5. Klamkomanetki Sora (z prawą i jej małą dźwignią miałem ostatnio mały problem, ale po odtłuszczeniu, przeczyszczeniu mechanizmu wróciło wszystko do normy, zapewne będzie wymagać lepszego przeczyszczenia i nowego smaru na mechanizm)
6 Kaseta: Shimano HG300 9-Speed, 11-32T (kaseta jest wymieniona, nie pamiętam dokładnie jaki ma przebieg, ale zapewne mniej niż połowa z przebiegu roweru, celuje w jakieś ~7 tysięcy km. 
Dodatkowo chyba mam jeszcze gdzieś schowaną tą pierwszą kasetę, jak znajdę to dorzucę żelastwo do zestawu .
7. Łańcuchy: W zestawie 5x używany łańcuch KMC, w tym minimum dwa na 100% działające z kasetą. Czy resztę łańcuchów przyjmie kaseta, nie wiem, ale wydaje się, że większość tak, mierzyłem rozciągliwość łańcuchów, dbałem o zmianę w odpowiednim momencie, używałem niebrudzącego i przedłużającego żywotność smaru Squirt lube, więc wszystkie powinny być mniej więcej w podobnych stopniach wyciągnięcia.
8. 2x Zaciski hamulców tarczowych mechanicznych TRP Spyre C + klocki hamulcowe E01S – metaliczne, wymienione we wrześniu 2019, więc pewnie jeszcze w dobrym stanie.
9. 2x Tarcze hamulcowe
10. Linki, pancerze, dorzucam wszystko co wróciło z serwisu, choć wiadomo to pewnie i tak do kosza większość. Zwłaszcza, że linka przedniej przerzutki zerwała się kilka tygodni przed zmianą, nie zmieniałem już jej, tylko przyśpieszyłem i tak już planowaną wymianę osprzętu.


Jeśli jakieś wątpliwości, zainteresowanie, proszę pytać o szczegóły. W chwili obecnej sprzedaje jako całość, jeśli się nie sprzeda to pewnie cena będzie szybko spadać lub rozważę sprzedaż części osobno.

CENA: 500zł z wysyłką paczkomatem

https://allegrolokalnie.pl/oferta/osprzet-shimano-sora-3x-hamulce-trp-spyre-c


Ps. Koła z Marin Four Corners wymieniłem już w tamtym roku i też lezą nieużywane, więc jak ktoś będzie chciał wziąć total full zestaw, to na pewno się dogadamy :P

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...