Skocz do zawartości

[rower] Trek Domane 4.1, rozmiar 58


marpol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zaoferowania rower szosowy Trek. Rozmiar 58 cm. Stan oceniam na bardo dobry. Rama bez żadnych śladów użytkowania, żadnych odprysków czy zadrapań. Zakupiłem go w sklepie Treka, posiadam paragon. Przed wystawieniem go tutaj dokonałem przeglądu w serwisie, podczas, którego został wymieniony łańcuch. Nie przejechałem na nim od tego momentu nawet metra, chcąc potencjalnemu nabywcy umożliwić bezobsługową jazdę. Można wsiadać i jechać:) Rower sprzedaję z pedałami Shimano i koszykami Bontragera.  Specyfikację można znaleźć w zasobach internetowych. Wszystkie części w rowerze są oryginalne, jedynie tylną oponę zmieniłem na model Continental GRAND PRIX 4000S II 700x25C, zwijana. Cena 3500 zł, oczywiście do rozsądnej negocjacji:)

Oto link do Treka:

https://www.olx.pl/oferta/trek-domane-4-1-rower-szosowy-rozmiar-58-cm-CID767-IDEaJAP.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...