Skocz do zawartości

[trenażer] Serwis pogwarancyjny trenażera Elite


musta

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Elite Direto ma juz 2.5 roku i wygasła mu gwarancja. Zaczął jakoś głośniej pracować. Wg forów zagranicznych to pewnie pasek napinający.

Macie może pomysł gdzie to można serwisować? Najlepiej w Warszawie i okolicach?

 

Musta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakis kontakt? Strone?

Wczoraj to rozebrałem i to chyba nie jest pasek. Mam wrażenie ze ten dźwięk jest z jakiegoś łożyska czy wałka. Także grubsza sprawa.

Wyregulowałem offset (naciąg) w punkt. Na razie pogłaśniam muzykę :-)

 

musta

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UPDATE - Skontaktowałem się z firmą Elite przez ich stronę suportu https://suport.elite-it.com/ticket

Po kilku dniach dostałem email z prośbą o nagranie filmu z obrazem i dźwiękiem. Wysłałem.

Dostałem po kilku dniach spis instrukcji co zrobić żeby to naprawić.  Nie jest to bardzo proste. Wymaga dwóch osób, kleju do gwintów i obejrzenia dwóch filmów serwisowych. (zresztą trochę mylących). Niemniej mam zdjąć, oczyścić i  przykleić jakiś element nazwany "small metal pulley". Musze to znowu rozebrać i się przyjrzeć o co konkretnie chodzi, bo to jest ukryte za śmigiełkiem z tego co zrozumiałem z opisu.

Niemniej jak się tylko zaoptrze w ten klej (gdzieś mi zginął) to zabieram się za naprawę.

 Musta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 21.04.2020 o 07:48, musta napisał:

UPDATE - Skontaktowałem się z firmą Elite przez ich stronę suportu https://suport.elite-it.com/ticket

Po kilku dniach dostałem email z prośbą o nagranie filmu z obrazem i dźwiękiem. Wysłałem.

Dostałem po kilku dniach spis instrukcji co zrobić żeby to naprawić.  Nie jest to bardzo proste. Wymaga dwóch osób, kleju do gwintów i obejrzenia dwóch filmów serwisowych. (zresztą trochę mylących). Niemniej mam zdjąć, oczyścić i  przykleić jakiś element nazwany "small metal pulley". Musze to znowu rozebrać i się przyjrzeć o co konkretnie chodzi, bo to jest ukryte za śmigiełkiem z tego co zrozumiałem z opisu.

Niemniej jak się tylko zaoptrze w ten klej (gdzieś mi zginął) to zabieram się za naprawę.

 Musta

Witam serdecznie,

Jak poszła naprawa, mam podobny objaw. Możesz napisać parę słów na ten temat?

Dzięki, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podbijam temat, trenazer Elite Qubo Fluid - wylamana sruba mocujaca mechanizm oporowy do ramy, plastikowa obudowa gdzie jest zagniezdzona nakretka pekla (swoja droga mocowanie poprzez plastiki elementu, ktory jest jednostronnie bardzo ciezki i powoduje duza dzwignie to kompletny idiotyzm..). Czy gdziekolwiek sa do dostania czesci zamienne do trenazerow elite? Na ich stronie na FB nie da sie wyslac wiadomosci, na elite-it zadnej opcji kontaktu. Jakis pomysl? :(

pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...