Skocz do zawartości

Rower Gravel/CX 3k+


tacheg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Trochę temat niesprecyzowany, bo sam nie jestem dokładnie ukierunkowany. 

Jestem na etapie poszukiwań roweru. Mam budżet 3k (mogę dołożyc, jeśli zajdzie potrzeba) i szukam czegoś do pojeżdżenia po drogach, ale również i w las. Zajechałem w życiu dwie Meridy Matts (tak wiem, żadna perełka, ale dziala) i byl to MTB. Bardzo fajny wybór, ponieważ okolica pozwala mi mocno poszaleć na bezdrożach, ale okazuje się, że coraz więcej jeżdżę po już jednak po leśnych ścieżkach i asfalcie (do pracy i nazad), więc chyba czas poszukać czegoś w tym kierunku.

Chciałbym Was zapytać co polecacie w takim układzie. Czy gravel lub CX pozwolą mi połączyć te dwie rzeczy? Czy w tym budżecie znajdę coś sensownego (tylko nie Claris :/ )? 
Prosiłbym o propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...