Skocz do zawartości

[suport] pomoc w doborze


tos

Rekomendowane odpowiedzi

korba się zgadza, co do ramy nie mam pojęcia, mógłbyś zobaczyć na zdjęcia i na ofertę którą podałem i powiedzieć czy będzie on pasował? Przepraszam za moją głupote i brak rozeznania w tej sprawie

Teraz, kamilmozej napisał:

To ostatnie zdjęcie to było robione w trakcie demontażu czy tak jest aktualnie? Wygląda jak by jedna nakrętka została w ramie z totalnie objechana, i to może być największy kłopot.

tak wyglądała przed demontażem,ale wszystko zeszło przy pomocy młotka, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to musisz usunąć stary suport z ramy :D

Pięknie to spaprałeś, trzeba przyznać. Ale jeszcze nie wszystko stracone - zacząłbym od jakiegoś penetratora, tzw. WD-40, zapuścił tym połączenie mufa-suport, i próbował odkręcić stare miski żabką, jest szansa że się uda i nie trzeba będzie ich wycinać. Pamiętaj że z prawej strony jest lewy gwint. 

Na zdjęciach nie widać jaką masz mufę - czy 73 czy 68, poprzedni suport miałeś uniwersalny a ten podlinkowany jest pod 68mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MikeSkywalker napisał:

Przede wszystkim to musisz usunąć stary suport z ramy :D

Pięknie to spaprałeś, trzeba przyznać. Ale jeszcze nie wszystko stracone - zacząłbym od jakiegoś penetratora, tzw. WD-40, zapuścił tym połączenie mufa-suport, i próbował odkręcić stare miski żabką, jest szansa że się uda i nie trzeba będzie ich wycinać. Pamiętaj że z prawej strony jest lewy gwint. 

Na zdjęciach nie widać jaką masz mufę - czy 73 czy 68, poprzedni suport miałeś uniwersalny a ten podlinkowany jest pod 68mm. 

wszystko jest już zdemontowane do gołej ramy, dałem to zdjęcie, ponieważ widać tam jakieś wymiary. Jak sprawdzić jaką mufę mam?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MikeSkywalker napisał:

Zmierzyć suwmiarką/czymkolwiek jej szerokość. 

Tak z ciekawości - jak usunąłeś miski? 

młot i przecinak, żadne wd 40 klucze francuskie nie pomagały

Teraz, MikeSkywalker napisał:

Zmierzyć suwmiarką/czymkolwiek jej szerokość. 

Tak z ciekawości - jak usunąłeś miski? 

to ten wymiar? wyszedł mi 68mm , więc suport będzie pasował? No i drugie pytanie jak go wkręcić...

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...