Skocz do zawartości

[Petycja] Cofnięcie zakazu wstępu do lasu


chudzinki

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej zyskasz, jak namówisz znajomych do przemyślenia na kogo oddadzą głos w wyborach prezydenckich. Na takie petycje to szkoda mi zmarnować jedno z miliona kliknięć mojej myszki. Milion podpisów poszedł do niszczarki tak o. A jak chcesz się szczerzyc jak głupi do sera na widok rosnących liczb, do wrzuć to do 60. stronowego  tematu  o robieniu bimbru. uciekaniu przed policją i nieśmiesznymi memami( [Koronawirus] Zakaz wychodzenia z domu a jazda na rowerze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Czas wykopać nieodpowiedzialnego ministra podkrążone oczko i jego szefa Morawieckiego + Naczelnika.  Cała ta kwarantanna to kpina. Petycję zawsze można podpisac ;) I.. zagłosować na tych, którzy nie zakazaliby wejścia do lasów ani nie zrobiliby pseudo kwarantanny.

/edit

Podpisałem i na koniec  chamówa - podpisz 1 kliknięciem protest przeciwko wyborom korespondencyjnym w maju.  Kliknięcie to nawet tak blisko, że z rozpędu można kliknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...