Skocz do zawartości

[Rower] Wybór


Zajc40

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi drogami masz zamiar jeździć do tej pracy? Jeśli to przejażdżka po mieście to o wiele lepiej sprawdziłaby się szosa, do której można wrzucić szersze opony.

Z tych dwóch o wiele lepszym pod każdym względem rowerem jest sensa ale do "dojazdów do pracy" średnio się taki sprzęt nadaje. Poza tym to campa więc koszty serwisu/wymian będą większe niż np. shimano. Ten trek to jakiś antyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Zajc40 napisał:

Słuchaj, nie chcesz odpowiadać to nie odpowiadaj w takim tonie,, super specjalisto od karbonu,,, 

Po to jest takie forum liczyłem na prostą poradę a nie pouczanie od takich,, słabych kulturalnie,, doradcow

Trochę kultury, wchodzisz na forum i dostajesz radę...nie jest chyba taka jakiej oczekiwałeś i walisz fochem. Ode mnie- jeśli rower w stanie jak ktoś opisuje to cena jest ok, ale bez jakiś fajerwerków. To rower do ścigania, a nie na luźne dojazdy do pracy (sztywność ramy, geometria, szerokość opon itp.) Jak masz do pracy w jedną 30km równego asfaltu ,a po godzinach chcesz trochę pocisnąć na nim to se kup, jak nie to...wpisz w google szosa endurance albo gravel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fochem to chyba ty koralu złoty walnąłeś zwróciłem się do tak mi się wydawało specjalisty po prosta radę na forum a nie o  pouczanie o doksztalcaniu o słuszności wyboru carbon versus aluminium

Kończąc dzięki za poświęcony czas i garść cennych informacji 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zajc40 napisał:

a nie o  pouczanie o doksztalcaniu o słuszności wyboru carbon versus aluminium

chodziło raczej o to żebyś zgłębił zagadnienie jak pracuje i zużywa się rama karbonowa - i pod tym kątem ,między innymi, rozpatrywał zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...