Skocz do zawartości

[Spodnie] Endura Hummvee II ?


kuku83

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Słuchajcie, jak oceniacie teraz markę Endura, chodzi mi o odzież ? Pamiętam, że wcześniej jeśli chodzi o jakość i trwałość mieli bardzo dobre opinie i co za tym idzie byli również bardzo polecani, ale czy teraz się to nie zmieniło, jeśli na lepsze to o.k. byle by nie na gorsze ? Zastanawiam się nad kupnem spodni na wiosnę/lato i wybrałem model Hummvee II, tanie nie są, majątku też nie kosztują, ale zamiast odsyłać, to wolę dopytać.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mam właśnie ten model spodni i po dosłownie jeden glebie już mam dziury i przetarcia. Spodnie są fajne, dobrze się w nich jeździ - zwłaszcza dobrym patentem są odpinane nogawki, natomiast spodziewałem się lepszej jakości - przy kolejnych spodniach na pewno zastanowię się nad powrotem do czegoś tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. 

Dla mnie też super sprawa, że mają odpinane nogawki, bo mam dwa w jednym i odpada zakup spidenek, ale skoro twierdzisz że jakościowo, to już nie to co kiedyś, to trzeba się zastanowić nad innym wyborem. Może moglibyście coś polecić, czym warto się zainteresować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sznib ciekaw jestem co się ukrywa pod stwierdzeniem (jaki przekrój czasowy) „  to już nie te pancerne ciuszki co dawniej„ 

Mam komplet mt500 ,czyli spodnie długie i kurtka. Spodnie po dwóch  latach używania, zaczęły tracić podklejenie na szwach od wewnątrz w okolicach dolnej bardziej intymnej części pleców, zaliczyłem w nich parę gleb z utratą tkanki ..bez strat w materiale. Kurtka też lądowała w rożnym terenie i na razie trzyma się lepiej niż spodnie , poza tym dół i góra jest naprawdę dobrze zaprojektowana. Mam tez krótkie spodnie endura seria mt 500 i z nich jestem zadowolony, do tego lekką kufajkę mt500/mtr na lato , dobrze zaprojektowana z kapturem na kask , więcej nie powiem bo za mało w niej jeździłem.. czy to jest  najlepsza oferta na rynku? Raczej ryzykowna teza ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
1 godzinę temu, Kemusi napisał:

co się ukrywa pod stwierdzeniem (jaki przekrój czasowy) „  to już nie te pancerne ciuszki co dawniej„ 

Dokładnie Ci nie powiem, nie śledzę aż tak rynku. Swoje ciuchy od Endury kupowałem kilka dobrych lat temu (jakieś 3-4) i do tej pory są prawie jak nowe. W każdym razie to pierwsze wydania modeli, np. pierwsze Singletracki, Humvee itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to może być schematyczne i odnosić się do wielu firm na rynku szeroko pojętej odzieży górsko-rowerowej. Dla mnie przykładem jest the north-face czy mammut. Jedno i drugie zdzierałem po górach , lata temu ..i obecnie nie kupiłbym żadnego z nich..cena została a jakość spadła. Salewa też operuje w podobnych stawkach ale zachowała jakość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy, że mogę liczyć na Waszą pomoc.

Przyznam się szczerze, ze miałem spoko krótkie spodenki Columbi, które były nie do zdarcia i bardzo byłem z nich zadowolony, niestety gdzieś je zapodziałem, więc pomyślałem nad nowym zakupem i wpadły mi w oko wspomniane Endury, miałbym dwa w jednym, ale dzięki Wam wstrzyma się jeszcze z zakupem, bo może ktoś poleci mi jakąś inną markę, która może jest mniej znana, ale za to jakościowo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kemusi napisał:

Wiesz, to może być schematyczne i odnosić się do wielu firm na rynku szeroko pojętej odzieży górsko-rowerowej. Dla mnie przykładem jest the north-face czy mammut. Jedno i drugie zdzierałem po górach , lata temu ..i obecnie nie kupiłbym żadnego z nich..cena została a jakość spadła. Salewa też operuje w podobnych stawkach ale zachowała jakość..

Góry to moja druga miłość...no może trzecia, więc zerknę na ofertę Salewy, może znajdę jakieś portki które sprawdzą się i na rower i w góry, fajnie by było gdyby mieli w ofercie 2w1 odpadł by zakup spodenek, ale jak nie ma to trudno, poradzę sobie, ważne by dobrze leżały i jakościowo było super a spodenki zawsze mogę kupić.

Mam kurtki i bluzy z oferty TNF i nie powiem złego słowa, choć bluza kupiona kilka lat temu i ze starszej kolekcji, to ząb czasu jej absolutnie nie nadgryzł, kurtkę mam kupioną w tym roku i póki co o.k. ale zbyt krótko żeby ją jeszcze ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...