Skocz do zawartości
  • 0

Rower do 1800zl


Gość Deekin

Pytanie

Gość Deekin

Witam,

Zastanawiam sie nad kupnem nowego roweru górskiego. Moj stary rower wheeler jest juz troche za maly. Zastanawiam sie nad rowerem kands comp er 29 oraz merida big nine. Nie znam sie za bardzo na rowerach. Nie bedzie to rower wyczynowy, a bardziej do jazdy po lesie, ścieżkach rowerowych. Mam 178 cm wzrostu, wiec potrzebna jest rama 19 cali. Za jakakolwiek pomoc serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli taką Meridę?
https://twojamerida.pl/pl/p/MERIDA-BIG.NINE-15-D-19-L-MATT-DARK-SILVERBLUEBLACK-2019/61970

Porównując Kandsa do Meridy osprzęt i hamulce przemawiają na korzyść tego pierwszego. Jednym istotnym jego ograniczeniem przy ewentualnej rozbudowie jest sterówka - 1 1/8 cala, podczas gdy większość przednich widelców wymaga już ramy taperowanej. Jeżeli jest jak piszesz, czyli jazda bez szaleństw to Kands przy (co jest oczywiste) odpowiednim serwisowaniu powinien się sprawdzić do Twoich zastosowań. 
Nie wiem skąd jesteś, ale zanim zamówisz jakiś rower to na Twoim miejscu bym podzwonił po okolicznych sklepach z dobrymi rowerami, może któryś będzie miał na sprzedaż jakiegoś 29'era z poprzednich kolekcji w atrakcyjnej cenie z dobrym wyposażeniem. W obecnej sytuacji nie wiem czy nie lepiej się troszkę wstrzymać z zakupem.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Deekin

Tak, mam na mysli taka meride. Jestem z Olsztyna Warminsko mazurskie. na razie chyba faktycznie sie wstrzymam i poczekam. Pewnie jak tak dalej bedzie to moze rowery stanieją. Jesli tak to jaki rower szukac z poprzednich kolekcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...