Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w wyborze roweru


Gość Jakub

Pytanie

Gość Jakub

Cześć :D

Nie mogłem się zarejestrować, bo wystąpił jakiś błąd na stronie :( W związku z tym piszę na stronie na forum dla niezarejestrowanych. Potrzebuję pomocy w wyborze roweru. Zastanawiam się nad wyborem między KROSS HEXAGON 3.0 a Romet Rambler R9.1. Ceny mają zbliżone, specyfikację techniczną też (oceniając moim nieprofesjonalnym okiem). No i Romet to Nasza firma. Możecie pomóc w wyborze roweru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, bierzesz pod uwagę tylko 2 modele? One są na wolnobiegu, dlatego patrzyłbym co najmniej na Hexagona 5.0 i Ramblera R9.2. Jak dla mnie największa różnica to koła 27,5 w przypadku Krossa i 29 jeśli chodzi o Rometa. Kross także jest polską firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jakub

Generalnie szukam roweru, którym będę codziennie dojeżdżał do pracy i dodatkowo 1-2 razy w tygodniu wyskoczę na jakiś crossi do lasu. Popisałem do sklepów rowerowych i m.in. zostały wytypowane te dwa rowery. Chciałbym się zamknąć w przedziale do 1500zł. Jaka będzie różnica między 3.0 a 5.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...