Skocz do zawartości
tzu

[4000-5000] MTB 29" - Kross Level

Rekomendowane odpowiedzi

bogus92

Wadą na pewno kolor... :) ale co kto lubi.

Ja tam lubię kolorowe ramy, bo można się chociaż trochę wyróżnić z tłumu czarno-szarych ram.

A RR jak już wyżej wspomniano masz w kolorze niebieskim z rocznika 2020. Czy są zmiany? Tak, jedna podstawowa - nieco zmodyfikowana manetka blokady skoku amortyzatora i Reba o rok młodsza (różni się tylko innymi naklejkami na goleniach).

Jeśli chcesz osprzęt porównywalny do Rockridera to musisz dołożyć 1,5-2 tysięcy przy innych markach, przynajmniej tak było jak w ubiegłym roku byłem na zakupie.

Sprawdź ofertę Rose, też rozważałem ich rowery. Mają dosyć fajny stosunek cena/jakość, ja nie zdecydowałem się na Count Solo z powodu braku sztywnej osi z tyłu.

Psycho Path nie brałem pod uwagę, bo nie chciałem karbonu, ale aktualnie model na GX jest za 2099 EUR.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
some1

W Decu masz 5 lat gwarancji na ramę karbon (dożywotnią dla Alu) i podobno raczej bezproblemową obsługę zgłoszeń w razie czego. 

W przypadku tego roweru z allegro jak rozumiem masz 1 rok gwarancji udzielanej przez firmę sprzedawcy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adisan82

Ok, gwarancja jest na duży plus RR, ale jak uważasz warto zastanowić się nad tym BMC ? Teoretycznie zostaje nam 1,5tys w kieszeni 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
some1

Firma znana, choć u nas mało popularna, specyfikacja całkiem ok. A czy warto, to takie samo pytanie jak czy warto kupować nowy samochód, czy wyprzedaż starego rocznika. 

Na pewno zrobiłbym mu przegląd i serwis amortyzatora od razu po zakupie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta