Skocz do zawartości

[4000-5000] MTB 29" - Kross Level


tzu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Wadą na pewno kolor... :) ale co kto lubi.

Ja tam lubię kolorowe ramy, bo można się chociaż trochę wyróżnić z tłumu czarno-szarych ram.

A RR jak już wyżej wspomniano masz w kolorze niebieskim z rocznika 2020. Czy są zmiany? Tak, jedna podstawowa - nieco zmodyfikowana manetka blokady skoku amortyzatora i Reba o rok młodsza (różni się tylko innymi naklejkami na goleniach).

Jeśli chcesz osprzęt porównywalny do Rockridera to musisz dołożyć 1,5-2 tysięcy przy innych markach, przynajmniej tak było jak w ubiegłym roku byłem na zakupie.

Sprawdź ofertę Rose, też rozważałem ich rowery. Mają dosyć fajny stosunek cena/jakość, ja nie zdecydowałem się na Count Solo z powodu braku sztywnej osi z tyłu.

Psycho Path nie brałem pod uwagę, bo nie chciałem karbonu, ale aktualnie model na GX jest za 2099 EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma znana, choć u nas mało popularna, specyfikacja całkiem ok. A czy warto, to takie samo pytanie jak czy warto kupować nowy samochód, czy wyprzedaż starego rocznika. 

Na pewno zrobiłbym mu przegląd i serwis amortyzatora od razu po zakupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowałem się na Kross Level z 2018 roku. Rozważałem pomiędzy Kross Level 9.0 (2019), i Rockriderem. Jeździłem wcześniej na Krossach Level z 2019 na testach dość intensywnie. Modele z 2018 mają inną geometrię ramy - jak wspomniano w tym poście, ale pasuje mi idealnie. Jest bardzo wygodny.
Rower jest lekki - dla mnie największy plus, przetestowałem go też w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...