Skocz do zawartości

[Koronawirus] Zakaz wychodzenia z domu a jazda na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Teraz, TheJW napisał:

No chyba, że coś się w kościołach zmieniło..

Piszą, że owszem.

Brak wody święconej, znak pokoju bez podawania ręki, komunia do ręki itp.

Teraz, TheJW napisał:

czy przyjdą w 4 grupach po 250 osób, czy w 10 po 100?

Gdyby taką prostą matematykę zastosować to powinni wprowadzić godzinę policyjną 24h bez prawa przemieszczania się.

No bo nawet w autobusie dojdziesz do 1000 osób w ciągu dnia. Przykład sądzę chybiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie, jak nie piszę tutaj o tym, czy powinni zwiększać, czy zmniejszać ilość czegokolwiek.
Chodzi tylko o to, że jednego zabraniają, drugiego odwołanie "sugerują", a trzecie...działa jakby właściwie nic się nie działo. Biskupi mówią wręcz, że nie wyobrażają sobie, żeby zabronić mszy w takim trudnym okresie - paranoja!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie jesteśmy Japończykami niestety... my jesteśmy Włochami... Od poniedziałku zamkną szkoły i co to da?

Dziś na naradę na budowę przyjechał projektant. Architekt, człowiek wykształcony, dojrzały, dzieciaty z rodzicami w podeszłym wieku - i jak się przyjęło uważać top intelektualny społeczeństwa...

Kilka razy kaszlnął na koniec narady powiedział, że nie idzie z nami na odbiór bo... ma gorączkę. A Wy tu o tramwajach i kościołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to biletów będzie sporo. Można biletem. Stara metoda. Przekuwamy palcem bilet i nasuwamy do polowy palca. Wkladamy i wycieramy. Nastepnie zsuwamy bilet z palca i skladamy go na kilka części. Na koniec krawędzią złożonego biletu czyścimy pod paznokciem  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, michuuu napisał:

Papieru toaletowego nie ma w sklepach

Ja myślałem, że to co czytałem w sieci o robieniu zapasów jest przesadzone...dopóki nie chciałem kupić ryżu w Biedronce. :D

Tak swoją drogą...właśnie dowiedziałem się, że dziecko koleżanki z pracy wykazuje objawy, że do tej samej szkoły chodzą dzieci jeszcze kilku osób z firmy, że jutro zamykają tą szkołę. Jak się dowiedziałem? Przyszła do mnie do pokoju i mi powiedziała...tak po prostu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wkg napisał:

Na odkleszczowe zapalenie mózgu można się zaszczepić. Ja to na przykład zrobiłem.

Jeszcze jakby były szczepionki przeciwko boreliozie :(

Btw. Poland Bike przełożył ostatni wyścig zimowy i pierwszy letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lezia napisał:

Nikt nie weźmie odpowiedzialności. Wszystko do odwołania.:(

W każdym cyklu amatorskim, w którym brałem udział, podpisywałem oświadczenie, że jadę na własną odpowiedzialność, więc nie rozumiem obaw organizatorów.
Tzn. rozumiem, nie chcą przyczyniać się do rozpowszechniania wirusa itd. itd., ale z drugiej strony warto byłoby decyzję pozostawić zawodnikom. Ludzie lubią social media, więc można na przykład wrzucić post z ankietą "Czy zawody powinny zostać odwołane?" i zobaczyć,  jaki będzie odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL 25 potwierdzonych przypadkow

Zamykanie szkol w regionach gdzie ludzie podrozuja co najwyzej do sasiedniego powiatu, to nieco przesada. Nie lepiej byloby powolac miejscowe milicje i zablokowac drogi traktorami i zakazac wstepu "obcym"? :)

Z drugiej strony, jak sie slyszy przypadki, to akurat ze strony rodziny zony ;) , gdzie do lokalnej przychodni przyszla pani, bo sie zle czula stwierdziwszy, ze wlasnie wrocila z Wloch.... to tez rece moga opasc.

W UK 382 potwierdzone przypadki, 6 osob zmarlo 

Jeszcze szkol nie zamykaja, a jesli to sa to lokalne decyzje. Niech sprobuja odwolac mecze Premier League :) :) 

Zeby kupic glupie mydlo w plynie trzeba sie postarac, a jakby co, to w lokalnym Tesco jeszcze wczoraj byl papier toaletowy i to nawet jakis wybor :) Moze by tak kupic wiecej (chyba jeszcze nie reglamentuja jego sprzedazy) i wrzucic na portale aukcyjne?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...