Skocz do zawartości

[Sprzet muzyczny] HiFi


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam mozliwosci przywrocenia do zywych podpietego tematu, stad nowy. Obecne okolicznosci sprzyjaja nie-rowerowym dyskusjom, zatem....

Temat zakonczyl sie dokladnie siedem lat temu. Na forum jest duzo nowych osob, spoleczenstwo sie bogaci, to i pewnie ma wiecej srodkow na realizowanie nie tylko rowerowego hobby. A i pewnie u tych, ktorzy wypowiadali sie w starym temacie zaszly zmiany.

Wiec jak to teraz wyglada u was, na czym sluchacie muzyki? U mnie, przyznam, ze hifi pasja przygasla na dluzszy czas. Przebudziwszy sie po hibernacji, w dosc zabawnych okolicznosciach, odkrylem hi-res  muzyke z sieci. Osobom w temacie moze wydawac sie to smieszne ale majac tylko zintegrowany amp i cd odtwarzacz i malutka kolekcje plyt cd, z biegiem czasu sluchanie muzyki sprowadzilo sie do "muzyki w tle". Nie, nie bylo ze mna tak zle, bylem swiadomy np Spotify, w sumie mialem subskrybcje przez ladnych pare lat. Ale bylo to podyktowane moimi dojazdami do pracy, anizeli traktowaniem tego jako zrodla muzyki do sluchania w domowych okolicznosciach. Podlanczanie tabletu bezposrednio do ampa pod wzgledem jakosci dzwieku kompletnie mnie nie przekonywalo. Az do wspomnianego zabawnego momentu, od ktorego rzeczy przybraly dosc powazny i szybki bieg. Teraz, po dosc szybkim odrobieniu zaleglosci, dramatycznym upgrejdzie sprzetu, mam za soba etap w ktorym w moim systemie nie mam stokowych kabli, a na scianach mam panele akustyczne ;)

Wiec jak to wyglada u was, na czym sluchacie muzyki? Zdjecia mile widziane.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...