Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower do wszystkiego dla zielonego


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Szukam roweru do przejechania się po mieście, czasem na jakieś leśne, dłuższe wycieczki, tym więcej szukam tym więcej nie wiem:) Zależy mi żeby rower był solidny i nie wymagał za dużo czasu „na pielęgnację”. Z tego co zauważyłem trekkingi są najbardziej uniwersalne. Zastanawiam się w nad Romet Wagrant 4 2020 (jest w promce za ok. 1700 o ile to nie chwyt marketingowy).

Co myślicie o tym modelu? Może w tej cenie lepiej coś innego? Jak dla mnie wszystkie wyglądają bardzo podobnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W moim odczuciu słaby sprzęt. W tej cenie szukałbym czegoś co posiada kasetę zamiast wolnobiegu.

Może warto dołożyć do Indiany.

https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-trekkingowe/rower-indiana-x-road-4-0-m21-czarny-r19?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwmdzzBRC7ARIsANdqRRly_CvvWpmOCOEKxGgxKwTRCzfvqYOik4-1U4uZxFY8ykz3rk3_Gc0aAm_sEALw_wcB

Pamiętaj tylko, że żaden z tych rowerów nie nadaje się zbytnio do jazdy po lesie. Prędzej szukałbym crossa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy żadnych ekstremalnych tras nie planuję :) Zwykle, leśne ścieżki rowerowe, trochę pagórków :) Ta Indiana kusząca bardzo, dzięki za wstawkę, jeszcze trochę muszę to przemyśleć, pierwotnie zakładałem wydać około 1500 więc to będzie dość spora dopłata.

W cenie do 1700-1800 jest coś do kupienia lepszego od tego rometa?

Jeszcze kwestia rozmiaru, mam 184cm wzrostu (nogi około 82-85) wszędzie wychodzi mi że najlepiej szukać ramyw rozmiarze 21'', jednak ze strony indiany wynika że 19'' do mnie pasuje(?!) Może ktoś miał okazję się przejechać i może opisać swoje wrażenia? Wiem że najlepiej przejechać się gdzieś w sklepie ale w obecnej sytuacji w kraju może być to trochę trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, spróbuję się coś lepiej zorientować z tym rozmiarem ramy, może jednak uda mi się coś na żywo przetestować. Pogoda się popsuła więc już nie mam takiego parcia żeby pilnie mieć ten rower na już:)

Na zachętę? Znaczy coś starego? Nie zależy mi na ilości przerzutek, raczej żeby bezawaryjne były. Nie zamierzam też nic modyfikować/wymieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odwiedzić parę sklepów, niestety zobaczyłem tylko 2 rowery:

kross trans 4.0 2019 - 1800zl - niby spoko ale nic specjalnego, według sprzedawcy fajne warunki gwarancyjne, rometów też nie polecał.

unibike flash qe 2019 - chyba 1800/1900zl - bardzo fajnie się prezentował, w cenie mogli by mi zamontować oświetlenie, wolałbym coś bez baterii ale jakoś przeżyję.  

https://sprint-rowery.pl/rower-crossowy-unibike-flash-eq-2019

Co myślicie o tym unibike w odniesieniu do indiany, jej jednak nigdzie w okolicy nie mogę zobaczyć, nie wiem też jak z serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...