Skocz do zawartości

[Pedały] Jaki to rodzaj, jakie bloki kupić?


Logico

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim! 

Chciałbym spróbować swoich sił z rowerami szosowymi. W związku z tym, że to początek chciałbym możliwie jak najmniej zainwestować. Akurat tak się składa, że mam dość stary rower, która posiada wpinane pedały (załączam zdjęcie). Ze startego już napisu na boku wynika, że są to pedały Dura-Ace. Chciałbym dokupić do nich bloki (buty już mam). Czy bloki SDP-SL będą pasowały? Jeżeli tak, to bloki z iloma stopniami luzu wybrać, biorąc pod uwagę, że nigdy nie miałem do czynienia z wpinanymi pedałami? Jeżeli jednak nie ten rodzaj bloków nie będzie pasował, to czy ktoś jest w stanie określić ze zdjęcia jaki będzie pasował?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pomocne opinie :)

IMG_1666.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej safian ma rację. Ale nie szedłbym ta drogą, pedały są sprzed ponad 20 lat, nie wygladają żeby były w idealnym stanie. Bloki też nie będzie raczej łatwo znaleźć, po szybkim guglaniu znalazłem jedne na Amazonie, za ponad 150 zł (plus moga dojść opłaty bo ze Stanów). Za tyle spokojnie kupisz podstawowe pedały Shimano, razem z blokami, jeszcze na piwo zostanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...