Skocz do zawartości

[Kask] Jaki kask w kwocie 200 - max 300 PLN?


Greeey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie, teoretycznie interesował by mnie kask jak najtańszy ale nie chce przesadnie oszczędzać jeśli nie ma ku temu podstaw. Wiadomo bezpieczeństwo ponad wszystko, budżet jakim dysponuje to max 300 PLN, jak mniej tym lepiej. Prosiłbym o propozycje, ma być to mój pierwszy kask - nigdy wczęsniej nie jeździłem w kasku, ale teraz chce to zmienic. Rower fitnessowy na dłuższe przejazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacąc więcej za kask kupujesz sobie jedynie wygodę i komfort psychiczny, bo jeśli kask jest atestowany (a żeby był sprzedawany u nas to musi) to chroni głowę praktycznie tak samo niezależnie od ceny. Przy uderzeniu i tak każdy się niszczy, więc wymieniasz na nowy po wywrotce.

To jak to atestowanie wygląda to jest inna sprawa, ale jak masz kask dobrany pod styl jazdy to nie ma co się obawiać nienajdroższego. Tym bardziej, że dotąd jeździsz bez, a każdy jest lepszy niż żaden.

Jedyne co bym polecał w związku z tym to przymiarkę, żeby się nie okazało, że gdzieś ciśnie. No i do fitnessa raczej bez daszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wygoda jest również jednym z czynników na który chętnie zwrócę uwagę jeśli warto naprawdę do czegoś dołożyć. Z przymiarkami troche słabo u mnie, nie mam blisko siebie żadnego większego, konkretnego sklepu z kaskami. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...