Skocz do zawartości

[Pedały] Jakie wybrać?


Kacpe2403

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przemierzam się do zakupu Rose the Bruce 1 i zastanawiam się jakie pedały wybrać. Wstępnie wybrałem NS Nylon, ale nigdy wcześniej nie składałem rowerów i zacząłem się zastanawiać czy te pedały w ogóle da się zamontować w tym rowerze. Może polecicie jakieś inne? Dodam jeszcze, że chciałbym nim głównie jeździć street.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..warto dopasować wielkość platformy do rozmiaru buta w których jeździsz. Rower wskazuje do czego to ,więc ..sugestia na szersze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82 jak do dirtu to tylko maszyny, kulki padną po kilku twardszych lądowaniach. Mam wersję pro, w połączeniu z dobra podeszwą trzymają super, co wbrew pozorom do dirtu jest raczej wadą jeśli kolega chce robić triki z nogami.

 

@Kemusi Spokojnie starczą na dużą stopę

 

3 godziny temu, Kacpe2403 napisał:

Wstępnie wybrałem NS Nylon

Wybór należy do ciebie ale nie bierz metalowych platform z pinami jeśli jeździsz bez nagolenników bo twoje piszczele umrą :x

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się przymierza, na pewno jest dzieckiem, brakuje mu pedałów, dostanie rower na gwiazdkę, urodziny, chrzciny, komunię. Wybrał wstępnie najtańsze nYlony, kulki, maszyny, pies drapał, podałem pedał z alu na pinach wkręcanych, pro i podobnych w przedziale 135/220 jest już sporo. Gość nie oświecił niczym więcej, w ogóle nie wiadomo czy odpisze, po prostu wszedł, napisał "hej jestem żółty" poradzicie?

Pozdromordower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...