Skocz do zawartości

[rower FR] Merida UMF Freddy One


abdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprzedam rower FR, powód ścisk w piwnicy, no i zdjęcie z avatara...

Rower został złożony z nowych  części 3-4 lata temu (tak się złozyło, że trafiłem na leżaki magazynowe ramy i amortyzatora, oprócz korby i pedałów to przekładka stąd powyciernia)

Rama produkcji Meridy UMF Freddy One - ma 10 lat, jeżdżona DWA sezony, zdrowe lożyska, nawet niespecjalnie porysowana - raczej trochę brudna

Widelec - Manitou Sherman 170mm sztywna ośka 20mm rura strowa 1,5' - też ma przejechane DWA sezony, zero jakichkolwiek mankamentów - co widać po anodzie - jak z fabryki.

Damper - Też manitou, ma założone nowe tytanowe tuleje z offsetem, rama ma ratio 3, damper pierwotnie był 216mm, teraz jest 222mm, co zmieniło skok ze 170mm na 190.

Z ważnych rzeczy, rower ma zdemontowane hamulce (i hamulców sainta nie oddam), załozony jest napinacz i zwykła zębatka 32t - jak ktoś chce, mogę dać niemal nową NW, ale 36t - nie każdy polubi moje preferencje co do napędu, no ale innych nie mam, oczywiście nie zostawię roweru bez napędu (chociaż zdemontowałem już jedenastkowy), więc założona jest kaseta 9s, chyba deorka albo slx, praktycznie nowa, przerzutka slx też 9s i manetka xt też 9s. Kierownica 780mm, zdrowe opony Maxxisa mofo DH, zdrowe, prawie nowe tarcze przód magura storm 203, tył avid 160mm, mogę zamienić na shimanową 180mm. Koła na obręczach DM 24 - pancerne - dołożę dwie obręcze na zapas. 

Chętnie odpowiem na pytania, prześlę zdjęcia, rozważę propozycje...

Sprzedaż ma sfinansować zakup nowego napędu XT - stąd chcę dokładnie 1800zł (ciężko będzie znaleźć drugi rower tego typu w nienagannym stanie technicznym, nie sprzedaję rozklekotanego grata)

Odbiór (Warszawa - Praga południe) 

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

9.jpg

9.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

16.jpg

20.jpg

Edytowane przez abdesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...