Skocz do zawartości

[Dookoła Irlandii] kiedy najlepiej się wybrać?


Dominique333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, planuję za rok wyjechać do Irlandii na miesiąc i okrążyć całą wyspę , ok 2750km. Mam pytanie do osób, które mają doświadczenie w jeździe rowerem po Irlandii lub do osób po prostu mieszkających w tym kraju i znające dobrze jej klimat. Kiedy pogoda w Irlandii jest najbardziej sprzyjająca rowerowej wyprawie tego typu? Kiedy jest najcieplej, kiedy pada najmniej? Spotkałem się w internecie z różnymi opiniami w różnych artykułach i rozważam maj, lipiec bądź wrzesień. Wolałbym jednak dostać konkretne odpowiedzi od realnych ludzi, którzy trochę o pogodzie panującej na Zielonej Wyspie mogą coś powiedzieć , nie jakieś suche fakty z artykułów turystycznych itd. Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomniałem.

trudno przewidzieć tutejszą pogodę, jednak wybrałbym się tutaj raczej wcześniej niż później i raczej wykreślił wrzesień.

jak już będziesz miał jakąś trasę poplanowaną to daj znać, może Ci coś poprawię w mojej okolicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...