Skocz do zawartości

[Amortyzator] Uszczelki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze w sprawie kumpla, kupił ode mnie dirt jam comp'a 120mm, postanowił dać mu drugie życie, pomalował dolne golenie aby to w miare wyglądało i teraz chce wymienić uszczelki kurzowe (olejowe kupił w rolniczym o tym samym wymiarze lecz bez kapturka na górze ale mniejsza o to) ponieważ te oryginalne są już strasznie zmęczone, szuka zamienników bo oryginały cieżko dostępne no i cena wywala z butów, ktoś wie gdzie kupić można zamienniki ariette na lagę 32mm i montażówka 44mm? Prosił bym o link jeśli można. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Davi_Serwis napisał:

Wiem, że montują je we włoskich skuterkach z wyższej półki.

Znając życie to piaggio choć piaggio ma showa/paoli lagi ale to zależy od rocznika ale mniejsza o to, znalazłem all balls 32X44,3X14 za 54zł komplet, i chyba 00,3mm chyba nic nie robi różnicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzeba je wcisnąć w gniazdo. Sklepy nie zawsze poprawnie oznaczają takie produkty. Te co podałeś też chyba są źle opisane. Jeśli one są na lagę 32 mm to powinno być coś w stylu 31,7X44,3X11/14

31,7 - bo ona ma przylegać do goleni, 11 - wysokość ,,zewnętrzna'' bez wargi, 14 - z wargą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...