Skocz do zawartości

[amortyzator przedni] sr suntour xcr air - problem z odkreceniem dolnej goleni


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to strzeliła? Nie wiem jak mocno być musiał dokręcać żeby zniszczyć gwint. Tak czy inaczej, wygląda że zerwałeś gwint w jednym z popychaczy, a to nie wróży nic dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio możliwe że przy lekkim dokręcaniu stało się coś takiego. Wygląda że zerwałeś gwint, teraz musisz wyciągnąć jakoś śrubę. Śruba jest "luźna" pionowo? Tzn możesz nią ruszać w górę i dół oprócz kręcenia?

Jeździć na tym nie powinieneś, rozebrać musisz. Może zerwałeś tylko kawałek i dłuższa śruba rozwiąże problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to samo cop było w moim rock shoxie to jestesmy w domu. Odblokuj amortyztor dognij ga reką żeby sie ugiął i spróbuj dokręcić ktos mi raz tak doradził. Tez mi sie śruba kreciła i nie mogłem wogóle dokręcić.

Oczywiście do góry nogami go odwróc i rura sterowa do dołu ma być i wtedy dociskajac amortyzator spróbuj dokrecic srubę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złap kombinerkami i kręcąc ciągnij w dół. No chyba że rzeczywiście gwint tak Ci złapał, że kręcisz popychaczem, ale wątpie. Z której strony to śruba? Od tłumika czy komory powietrznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
2 godziny temu, Bartek1337 napisał:

A jesli odkrecil bym jedna srube i próbował wyciągnąć dolne lagi?

Jeszcze tego nie próbowałeś?

Nie licz, że dostaniesz gotową receptę.

Jeżeli ukręciła się śruba to lagi powinny zejść po odkręceniu tej drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...