Skocz do zawartości

[Siodełko/Spodnie rowerowe z wkładką] Kands stv 900


Sanusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem wygodnego siodełko do roweru lub ew. spodni rowerowych z żelową wkładką, a może powinienem zainwestować w oba? Jeżdżę amatorsko, ale czasem przy dłuższych dystansach (100km) kiedy tracę już siły bywa, że zaczyna pobolować mnie krocze. Obecnie używałem "nakładki" na siodełko, ale nie jest ona do końca dopasowana i trochę się obsuwa co wpływa na komfort jazdy. Szukam czegoś praktycznego w przystępnej cenie co by nie kusiło rowerowych złodziejaszków żeby je sobie wyjąć, wygląd jest dla mnie bez znaczenia. 
 

Czy mógłbym się was poradzić w tej sprawie i prosić o pomoc w doborze jakiegoś siodełka lub spodenków rowerowych z wkładką? Czy istnieje możliwość przetestowania takiego siodełka w sklepach rowerowych?

Niestety nie ma mnie obecnie przy rowerze, ale tak mniej więcej prezentował się on sam, jak i siodełko(z nakładką) kiedy ostatni raz je widziałem.

bv8hM1M.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sanusz napisał:

Obecnie używałem "nakładki" na siodełko, ale nie jest ona do końca dopasowana i trochę się obsuwa co wpływa na komfort jazdy.

Takie nakładki zawsze się tak zachowują,przy dłuższych dystansach,jest to bardziej niewygodne niż siodło deska,z powodu tego przesuwania i niestabilności.

Kup spodenki z wkładką (sporo tematów na forum) a toto wywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 11:09, Quell napisał:

Takie nakładki zawsze się tak zachowują,przy dłuższych dystansach,jest to bardziej niewygodne niż siodło deska,z powodu tego przesuwania i niestabilności.

Kup spodenki z wkładką (sporo tematów na forum) a toto wywal.

Przekonałem się o tym na własnej skórze, aż za bardzo haha. 

W takim razie poszperam za jakimiś spodenkami, dziękuje za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...