Skocz do zawartości

[rama]Giant Reign - długość rury podsiodłowej


deeper2

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, spróbuję po polsku :P. Zastanawiam się czy przy moich rozmiarach (170 wzrostu i długość nogi jakieś 80) na S będę mógł normalnie pedałować na rozprostowanych nogach...Być może wystarczy sztyca 100, może większa będzie potrzebna...nie wiem tego, a na razie sprawdzić nie mam jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztyca 100 mm? Jeżeli dobrze zmierzyłeś nogę, to przy tej długości rury podsiodłowej, potrzebował będzie prawdopodobnie sztycę 400 mm a i tak pewnie będzie na styk. Nie wiem gdzie wyczytałeś że sztyca ma 100 mm, może chodzi Ci o skok Myk Myka...

Na dodatek nie podałeś rocznika, więc zakładam że rozmiar S ma 380 mm rury, co jest wybitnie niską wartością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość sztycy to 345 mm , min inser to 80 mm . Więc policzmy : 380 mm + 345 mm - 80mm = 645mm . Plus korba 170 = 815 . Plus siodełko, minus pedały z butami , więc pomijalne dla uproszczenia. W teorii styknie , ale w praktyce nie po to są myk myki żeby wystawały przy zjeździe 16cm nad rurę podsiodłową.... Dużo dłuższą sztycę bym zastosował ( pod warunkiem że będzie się mogła odpowiednio mocno w ramę schować ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...