Skocz do zawartości

[Rower] Składak


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra elo benc złożyłem swojego czasu taki oto rower na różnych częściach i chciałbym się dowiedzieć ile by był wart spec:

Rama: Marketówka z Wall Mart'u

Amortyzator: Sr Suntour XCT (nie wiem co dokładnei za model)

Koło tył;

Piasta Dartmoor K Force os 10

Obręcz Saiko DOOM

Szprychy i nyple najzwyklejsze czarne

Opona Continental x-king 2.2

Dętka Continental

Koło przód;

Piasta Shimano qr9 (model później napisze)

Obręcz SaikoDOOM

Szprychy i nyple najzwyklejsze srebne

Opona Specialized TheCaptain

Dętka Continental

Stery: Neco 1 1/8 Ahead

Suport: Neco 68mm

Siodło: Concept

Sztyca: Zwykła aluminiowa 

Zacisk sztycy: Zdemontowany z jakiegoś Krossa

Pedały: Dartmoor stream łoż. kulkowe

Łańcuch Kmc (Podeśle później model)

Kierownica: Norco (Modelu nie znam)

Mostek: Zoom al-262

Gripy: Cube seryjne

Korby: Truvativ isoflow

Nie jest po kolei ale pisane na szybko. W razie nieścisłości pytajcie czego nie podałem itp.

Elo benc Pozdro 600

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BMXdoPieca napisał:

Po częściach o ile wszystko w stanie co najmniej dobrym (w co wątpie bo odrazu widać że to gruz do stuntu) nie licząc ramy to około 400-500zł

MTB STUNT NIE ISTNIEJE

Rama sporo wytrzymała i o dziwo nigdzie nie pękła. W najgorszym stanie są korby starte przy końcach i wytarte od butów. Pedały są nowe  tak samo jak łańcuch, siodło, mostek (ma jedną małą ryske), kierownica (ma 2 ryski i jest prosta), stery, suport. Koła są po centrowaniu . Amor jest jedynie do wymiany ale nw co kupię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMXdoPieca napisał:

 

Nic nie wkładaj nowego do tego roweru jak jeździ

Złapał luzy które raczej nie są do zrobienia a poza tym wyrwała mi się gwiazdka w nim (wiem że to jest do zrobienia ale nw czy już 3 gwiazdka xD nie będzie się ślizgać). Chciałbym sprzedać rower i przesiąść się na bmx i chciałbym wiedzieć czy ktokolwiek by kupił coś ala "dirta" bo teraz jest mnóstwo "dzieci na demo" które nigdy nie mając fula mówią że wolą taki rower bo jest lepszy . Chciałbym się go pozbyć za te 500-600 zł bo w tej cenie bym zakupił spoko bmx na początek. Czy lepiej go sprzedać na części. Koło tylne podobne do mojego na grupkach na fb przewinelo mi się kilka razy na gorszej obręczy z centrą za min 180 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMXdoPieca napisał:

Ja bym nie sprzedwał na części bo mało co tu jest konrketnie warte. Sprzedaj kompletny rower

Tylko czy ktoś kupi takiego gruza. Choć patrząc na olx jest mnóstwo podobnych rowerów na gorszych częściach do 600zł więc raczej nie powinno być problemu sprzedania nawet bez amora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMXdoPieca napisał:

No wątpię żeby ktoś kupił zdekompletowany rower na takich częściach. Sprzedaj nawet za 400zł i dozbieraj z kilka groszy

Gdybym 500 zł dostał był bym zadowolony ale czy rynek już nie jest za bardzo przesycony i czy ktokolwiek za te 400 zł nawet kupi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...