Skocz do zawartości

[amortyzator przedni] Uszczelki p-kurzowe Marzocchi Corsa SL


ugupu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
5 godzin temu, sznib napisał:

Zapytaj w Wichu Worksjop, może mają zamienniki Ariete

jak kiedyś na jednym z forów napisałem że dla Marzocchi uszczelki robiła firma Ariette oraz NOK to wielce szanowna pani Fonika (prywatnie żona Grześka co to Wichu work shop założył) naskoczyła na mnie że bzdury piszę, że tylko ludziom mieszam w głowach itd, a tak w ogóle to najlepiej wysłać amor do nich oni znajdą oryginały i zamontują. W związku z powyższym to się mocno zastanawiam czy pisanie do Wicha ma sens skoro i tak pocztę obsługuje żona...
Zostają sklepy motoryzacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, BMXdoPieca napisał:

Jak dla mnie cena tych uszczelek to jakieś nie porozumienie..

Jak dla wszystkich, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że to elementy zamienne, które są bardzo rzadko spotykane. U siebie na serwisie mam obecnie ze 20 paczek uszczelek kurzowych 32 mm RSa, które pasują też do Foxa, bo wiem, że nie długo i tak się skończą. A uszczelek do Manitue czy Marcochi w ogóle nie mam na miejscu bo w ciągu roku mam na serwisie takich amortyzatorów może z 10 i jak zamówię takie dajmy na to 38 mm to może się okazać, że się zestarzeją od samego leżenia zanim się przydadzą.

 

12 godzin temu, ugupu napisał:

"Pytaj o dostępność" no to wysłałem zapytanie, zobaczymy co odpowiedzą.

U nich to jest chyba na wszystkie uszczelki "Pytaj o dostępność". Do RSa jak się u nich zamawia to ciągną wszystko od Aspire z magazynu w Czechach.

 

4 godziny temu, mrmorty napisał:

jak kiedyś na jednym z forów napisałem że dla Marzocchi uszczelki robiła firma Ariette oraz NOK to wielce szanowna pani Fonika (prywatnie żona Grześka co to Wichu work shop założył) naskoczyła na mnie że bzdury piszę, że tylko ludziom mieszam w głowach itd, a tak w ogóle to najlepiej wysłać amor do nich oni znajdą oryginały i zamontują.

Jak parę razy w różnych miejscach pisałem co kto produkuje i jakieś zamienniki trudno dostępnych części podawałem to też naskakiwała na mnie jak wściekły pies, a jak im dla jaj wysłałem amora, do którego rzekomo nie ma już części to trzymali go trzy miesiące, a potem zrobili ten sam myk co ja, który rzekomo jest zły i tylko psuje amora.

Edytowane przez Davi_Serwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...