Skocz do zawartości

[Sztyca regulowana] 150 30,9


adamp1

Rekomendowane odpowiedzi

Fox Transfer. Sam mam Transfera. Znam takich co trzy lata bez serwisu używają i nadal działa. Jedyna wada to taka, że serwisu sam nie zrobisz bo potrzeba parę przyrządów, które kosztują więcej niż sama sztyca.

Albo Specialized Command Post. Miałem wszystkie wersje tej sztycy. Jest bardzo lekka, ,,mały serwis'' zrobisz nawet w garażu. Brak tłumienia ale praktycznie nie ma co się zepsuć. Jedyna wada taka, że jak już coś zepsujesz to serwis w Polsce na razie ogarniam chyba tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. DAVI_SERWIS masz z zewnętrznym prowadzeniem pancerza? Jeśli tak to po wciśnięciu sztycy czyli jej złożeniu ile cm wystaje z rury podsiodlowej. Pytam się tak ponieważ mam rozmiar L i jak zjeżdżam czy też skacze potrzebuje aby siodlo było najniżej. 

A i jeszcze jaka manetke dobrać? 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tą z linku też można pochwalić. U nas można ją spotkać pod różnymi nazwami. Tylko, że to taka niższa półka. Tłumik jest nie rozbieralny. Działa póki działa, potem można wywalić do kosza.

52 minuty temu, adamp1 napisał:

masz z zewnętrznym prowadzeniem pancerza? Jeśli tak to po wciśnięciu sztycy czyli jej złożeniu ile cm wystaje z rury podsiodlowej.

Mam z wewnętrznym, ale z zewnętrznym wystaje tyle samo. Ja swoją używam z przerobioną na frezarce manetką od Command Posta. Powinna działać z każdą manetką od sztycy, gdzie linka zaczyna się przy sztycy, a kończy przy manetce. 

Jutro zrobię Ci fotkę z miarką jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. 

Dla mnie to ważne ile pozostaje po schowaniu dość istotne przy hopach. Obecna sztywna jest za długa wystaje 10 cm plus siodełko. No i jeszcze prośba o doradzenie czy lepiej w kolorze czarnym czy kashimy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za informację. Ale cały czas się zastanawiam jaka kupić czy z zew czy wew prowadzeniem pancerza. Bo sprawdzam prowadzenie do sztycy w dartmoor blackbird 29 2019 intro i z tego co udało mi się rozeznać ze pancerz idzie na zew ale wchodzi od spodu do rury podsiodlowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...